Dot.: Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

autor: Sirtsal
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

★★ Apprentice

Witam, to znowu ja :P

Z racji że lubię wszystko dopinać do końca postanowiłem przyjrzeć się bliżej bronią i kodeksom. 309.png311.pngJak widać gdzieś sa ukryte dwa kodeksy hmmm...

brak 1.pngbrak 3.pngto samo tyczy się broni gdzieś schowane są dwie sztuki.

I tu moje pytanie ktoś coś wie na ten temat? Standard smile

Wiadomość 1 z 9 (1 015 wyświetleń)

Dot.: Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

★★★ Guide

Cześć!

Sztylet arditi był przyznawany rok temu za wykonanie misji.

Peacekeeper jest to rewolwer przyznawany za wykonanie wszystkich easter eggow. Aby otrzymac kodeks wystarczy zabic 10 graczy a za 25 strzałów w głowe otrzymujemy kolejny o nazwie Wellington House.

Wiadomość 2 z 9 (991 wyświetleń)

Dot.: Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

★★ Apprentice

To w takim razie ukrytymi kodeksami są kodeksy związane z peacekeeperem broń posiadam wiec odblokuje sobie.

Ale co do broni nie licząc sztyletu bo rewolwer posiadam ukryte są jeszcze dwie bronie.

Czyżby twórcy mieli jeszcze jakieś tajemnice? Wink

Wiadomość 3 z 9 (977 wyświetleń)

Dot.: Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

★★★ Guide
Na wysłanym przez Ciebie zdjęciu widać że brakuje Ci dwóch. Mp18 elitarny oraz prawdopodobnie m1911 elitarny. Kodeksy za peacekeeper sa chyba dodatkowe. Sorki ale teraz dopiero przypomniałem sobie że w ostatniej aktualizacji dodali kodeks na m1911 elitarny
Wiadomość 4 z 9 (971 wyświetleń)

Dot.: Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

★★ Apprentice

Źle mnie rozumiesz zerknij sobie dokładnie na screeny .

 

W menu żołnierza ewidentnie widać że brakuje mi 4 kodeksów, wchodząc w kodeksy widać że już są to 2 kodeksy

doszliśmy do tego że dwa ukryte są związane z bronią peacekeeper i jest ok ten temat możemy zamknąć.

 

Teraz zerknij na screeny związane z bronią, w menu żołnierza wyświetla się tak jak by mi brakowało 3 broni a wchodząc w bronie widać ze brakuje mi tylko sztyletu, czyli to tak jak by były ukryte jeszcze dwie bronie których nie widać w zakładce bronie. Czaisz? :P

 

Wiadomość 5 z 9 (958 wyświetleń)

Dot.: Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

Champion (Retired)
To jest raczej błąd,posiadam wszystkie możliwe bronie łącznie z M1911 piechoty a od początku pokazuje brak jednej broni.
Wiadomość 6 z 9 (914 wyświetleń)

Dot.: Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

★ Guide

Brakuje mi 2 kodeksów powieciecos o nich?

Wiadomość 7 z 9 (844 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

Champion (Retired)

Kodeksów jest sporo mógłbyś napisać o które Ci chodzi.

Wiadomość 8 z 9 (828 wyświetleń)

Dot.: Brak dwóch kodeksów i dwóch broni

★★★ Newbie
Jeżeli nie masz stłuczonej butelki, to jest taka misja, że musisz kilku zabić butelką od wina na mapach soma, kobarid itp.
Wiadomość 9 z 9 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem