Dot.: Battlefield 1 zawieszone menu po uruchomieniu.

autor: Szemkel1974
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 zawieszone menu po uruchomieniu.

[ Edytowane ]
★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Nie wyświetliło żadnego błędu. Po prostu nic nie da rady zrobić po pokazaniu się menu Battlefielda 1.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wersja gry: Sklepowa na DVD + dwie Aktualizacje z Origin : Edycja Specjalna oraz Nie Przejdą. Konfigurację komputera: Wersja systemu: WINDOWS 10 64bit legalny Procesor: INTEL i7 2600K 3,5 -3,7 Mhz Karta Grafiki: SAPPHIRE RADEON 6950 2gb RAM DDR5 Flex Płyta Główna: GIGABYTE Z68X-UD3P_B3 Pamięć RAM: GoodRAM 8gb 1600Mhz GAMING Połączenie internetowe: TCP/IP UPC 120 MB/s To się stało bez zmian sprzętowych i programowych.
Co się dzieje? W Battlefield 1 nic nie mogę kliknąć w menu gry, widać jak animacja się rusza, muzyka z menu leci ale ani kampanii ani online nie da się nic kliknąć ale kursor się porusza. Ostatnio musiałem zmienić ZASILACZ z Tacens Valeo III 700W ( SPALIŁ SIĘ Frown ), jakiś 600W NO NAME. Czy może to być powód ?? Dwa razy przeinstalowywałem, z płyt DVD, potem usunąłem bo nie działało i ściągałem z Origin, nic to nie dało. Znalazłem na forum Battlefielda 1 że trzeba usunąć to: c:\Users\XXX\Documents\Battlefield 1\settings\ (gdzie XXX to nazwa użytkownika komputera) usunąć plik PROFSAVE_profile, uruchomić grę" Niby to komuś pomogło lecz u mnie nie dało to rezultatu. Natomiast jak dam Alt + TAB to minimalizuje mi BF1 i nie można zmaksymalizować z powrotem do menu BF_a tylko słychać muzykę z menu i PULPIT widać. Mam 593 h gry za sobą, przed tą awarią wszystko było ok, BF1 działał bez problemu na tym sprzęcie z tą konfiguracją. PROSZĘ o POMOC.
Wybierz swój region Europa

 

‌‌

Wiadomość 1 z 4 (2 482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 zawieszone menu po uruchomieniu.

★★ Apprentice

Czy oprócz BF1 masz uruchomioną przeglądarkę internetową? Miałem i nadal mam podobny problem. Jeśli mam włączonego np Firefoxa i uruchamiam BF1 to w menu nic nie mogę zrobić. Dopiero jak przejdę ALT+TAB do przeglądarki i ją zamknę, BF1 działa normalnie...

Wiadomość 2 z 4 (2 465 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 zawieszone menu po uruchomieniu.

★ Novice

WITAM 

 

Nie nie mam nic odpalonego, tylko BF_1 aktualizowałem sterowniki itp. Po tym poście coś się naprawiło i pograłem 4 dni i znowu w 5 dzień to samo i tak do teraz. 

 

Wiadomość 3 z 4 (2 451 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 zawieszone menu po uruchomieniu.

Hej.

Na początek wypróbuj poniższe kroki:

  • Wyłącz nakładkę Origin w grze
  • Jeśli aktualnie używasz Directx 12, spróbuj wrócić do 11.
  • Upewnij się, że posiadasz aktualne sterowniki graficzne.
  • Wyłącz opcję XBOX DVR - tutaj znajdziesz przykładowy poradnik - http://www.download.net.pl/jak-wylaczyc-nakladke-xbox-i-limit-60-fps-w-grach-w-windows-10/n/7168/
  • Wyłączy wszystkie inne nakładki ekranowe związane z Twoimi aplikacjami.
  • Użyj opcji "Napraw" po naciśnięciu Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na ikonę gry z menu biblioteki Origin,
Wiadomość 4 z 4 (2 433 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem