Dot.: Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

autor: f0zzQ
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

★★ Novice

Witam,

Zrobiłem aktualizacje origina, Battlefielda 1 no i wchodzę do gry a tam, że jestem w trybie offline. Po próbach połączenia nadal nic ciągle to samo. Odinstalowałem origina i zainstalowałem na nowo. Naprawiłem również BF'a, niestety nic nie dało. Czym jest ten problem spowodowany? Nigdy czegoś takiego nie miałem. Proszę pilnie o pomoc.

Spoiler
 

 

Wiadomość 1 z 9 (1 295 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

★★ Novice

Taka wzmianka tylko, że nie odpalałem BF 1 od jakiś 3 miesięcy. Teraz robię reinstalkę. Pomóżcie!

Wiadomość 2 z 9 (1 284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

★★★ Newbie

mam ten sam problem  , offline   

Wiadomość 3 z 9 (1 261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

[ Edytowane ]
★★ Novice

Niestety u mnie to samo, po aktualizacji Origina i gry nie mogę połączyć się z siecią w grze. Chyba to taki prezent dla nas na święta od szanownego EA. Także nie mam pojęcia jak to ogarnąć.

Wiadomość 4 z 9 (1 249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

★★★ Newbie

Serwery chyba im padły na battlelog'u też jest jakiś błąd 

Wiadomość 5 z 9 (1 245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

★★★ Newbie

Zrobiłem aktualizacje (bardziej sprawdzenie bo trwało to 3 sekundy) bf1 z menu origin i gra ruszyła online.

Wiadomość 6 z 9 (1 238 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

Community Manager (retired)

 

@piotrus_kiler @f0zzQ @VaasMontegro @baniax @1cyklop1 

 

Witajcie!

 

W dniu wczorajszym mieliśmy potwierdzone problemy na wszystkich platformach/usługach:

 

 

 

Problem został rozwiązany w godzinach nocnych i wszystkie usługi powinny działać:

 

 

 

Wiadomość 7 z 9 (1 220 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

★★ Novice

U mnie problem nadal jest ten sam. Wchodząc do gier i chcąc korzystać offline mam ciągle komunikaty "Nie udało się połączyć z serwerami EA" "Wygląda na to, że jesteś offline. Pomóżcie o co chodzi :/

Wiadomość 8 z 9 (1 213 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 wygląda na to, że jesteś offline...

★★ Novice

EA_Odix napisali:

 

@piotrus_kiler @f0zzQ @VaasMontegro @B-A-N-I-A-X @1cyklop1 

 

Witajcie!

 

W dniu wczorajszym mieliśmy potwierdzone problemy na wszystkich platformach/usługach:

 

 

We are aware of Origin login issues affecting some players and are currently investigating. Thank you.

— EA Help (@EAHelp) December 28, 2017

 

Problem został rozwiązany w godzinach nocnych i wszystkie usługi powinny działać:

 

 

The login issues affecting Origin have now been resolved. Thank you for your patience, if you still require assistance please let us know.

— EA Help (@EAHelp) December 29, 2017

 


Robiłem reinstalki origina, BF'a, uruchamiałem jako administrator itd. ... I ciągle mam ten sam problem od chwili jak zrobiłem aktualizacje... O co chodzi?... Bo już mnie to wkurza"Utracono połączenie z serwerami EA". Już uprzedzając mam dobry internet... A nawet bardzo dobry...

Wiadomość 9 z 9 (1 210 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem