Dot.: Battlefield 1 "utracono połączenie z serwerami EA"

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 "utracono połączenie z serwerami EA"

★ Novice

Przed BF5 lubiłem sobie pograć w BF1 no i wtedy mi wszystko działało. Dzisiaj postanowiłem ponownie wrócić do miłych chwil spędzonych z tą grą (zainstalowałem ją ponownie) ale nie mogę ponieważ po 1-2 minutach spędzonych w grze dostaje taki błąd "utracono połączenie z serwerami EA". Komputer był niezmieniany od czasu ostatniego grania, tak samo internet telewizor itp. wszystko jest po staremu ale gra nie działa. Gram na rozdzielczości 4k na najniższych ustawieniach, lecz zmiana rozdzielczości na 1080p i wyłączenie hdr oraz ustawienie ogranicznika klatek do 60 nic nie pomogło. Jak próbuje się połączyć ponownie to robi mi się to w sekundę ale po wejściu do gry znowu mnie wyrzuca. We wszystkich innych grach działa wszystko normalnie w tym w BF5 też wszystko działa. 

Wiadomość 1 z 2 (884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 "utracono połączenie z serwerami EA"

Community Manager

Hej @zartakfpnno

 

Swego czasu podobny problem był spowodowany protokołem internetowym IPv6, kontakt z dostawcą internetu i zmiana na IPv4 rozwiązywała problem we większości przypadków. Sprawdź również, czy komunikat w grze pojawia się jeśli uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu Standard smile 

 

Przeniosłem Twój post na forum Battlefield 1. 

Wiadomość 2 z 2 (834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem