Dot.: Battlefield 1 problem z pakietami bojowymi premium.

autor: Szemkel1974
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 1 problem z pakietami bojowymi premium.

★★★★★ Newbie

Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Nie dostałem dwóch comiesięcznych pakietów za premium.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Przysłać zaległe pakiety bojowe za premium.
Co się dzieje? Posiadam Battlefield 1 z Przepustką premium (PC) i nie otrzymałem jeszcze pakietów bojowych premium za ten miesiąc. Co mogę z tym zrobić?
Wybierz swój region Europa
W jakim trybie pojawił się błąd? null

Proszę o szybką odpowiedź.

Wiadomość 1 z 3 (795 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Battlefield 1 problem z pakietami bojowymi premium.

★★ Apprentice

Zalecam cierpliwość. Mogę Cię pocieszyć, że nie jesteś w tym wypadku wyjątkiem. Z doświadczenia widać, że problem z pakietami ma wymiar globalny i najprawdopodobniej w listopadowym patchu to naprawią Standard smile

Spoiler
 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (980 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Battlefield 1 problem z pakietami bojowymi premium.

★★ Apprentice

Zalecam cierpliwość. Mogę Cię pocieszyć, że nie jesteś w tym wypadku wyjątkiem. Z doświadczenia widać, że problem z pakietami ma wymiar globalny i najprawdopodobniej w listopadowym patchu to naprawią Standard smile

Spoiler
 
Wiadomość 2 z 3 (981 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 problem z pakietami bojowymi premium.

[ Edytowane ]
★★★★ Guide
Ja myślę, że odkąd jest pasek śledzenia wzrostu pakietow po każdej rozgrywce, to nie dostajemy już comiesięcznych pakietów od czasu wprowadzenia tej zmiany, pozatym dosyć szybko zapełnia się pasek stanu i wpadają pakiety 😃
Z tego filmu poniżej wynika iż pakiety będą przyznawane po każdej rundzie lecz losowo, od czasu udostępnienia tego filmu trochę się zmieniło i doszedł pasek stanu wzrostu każdego pakietu.

https://youtu.be/tFellinPsz4

https://www.battlefield.com/pl-pl/games/battlefield-1/battlepack
Wiadomość 3 z 3 (780 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem