Dot.: Battlefield 1 premium pass

autor: rafalchol
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Battlefield 1 premium pass

★★ Novice
Po kliknięciu store pokazuje, że materiał jest zainstalowany.
Wiadomość 11 z 21 (1 071 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 premium pass

Community Manager

Hej @rafalchol

 

Spróbujmy zatem odbudować bazę danych konsoli i przywrócić licencje Standard smile 

 

1. Uruchom konsolę w trybie bezpiecznym 

Spoiler
tryb bezpieczny.JPG

 

2. Z trybu bezpiecznego wybierz pozycję 5. Odbuduj bazę danych

 

Spoiler

Skanuje dysk i tworzy nową bazę danych całej zawartości. W zależności od rodzaju i liczby elementów danych proces ten może zająć dużo czasu.

Ta opcja przydaje się do wyczyszczenia danych na PS4, ponieważ reorganizuje wszystko, co znajduje się na dysku twardym. Wybierz ją, jeżeli gra się zawiesza lub maleje prędkość klatek.

 

 

3. Przed uruchomieniem gry przywróć licencje

Spoiler
 (Ustawienia) > [Zarządzanie kontami] > [Przywróć licencje].

 

Wiadomość 12 z 21 (1 066 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 premium pass

★★ Novice
Wykonałem wszystko krok po kroku. Rezultat taki sam. Mam premium, ale nie mam premium.
Sklep pokazuje, że nic nie ma ale jeśli inaczej podejdę do klikania to wychodzi, że mam.

Generalnie klops. Bez rozrywki, bez 200 zł...
Wiadomość 13 z 21 (1 048 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 premium pass

★★ Novice
Jest szansa na inne rozwiazanie?
Wiadomość 14 z 21 (1 022 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 premium pass

[ Edytowane ]
Champion (Retired)

@rafalchol

To jest Twój jedyny profil na konsoli czy masz jeszcze jakieś?Jak masz kilka profili to sprawdź czy wylogowałeś się z każdego.

Profil na którym masz Premium ustaw jako konto podstawowe Ustawienia-Zarządzanie kontami-Aktywuj jako podstawowe PS4-Aktywuj (powinno być szare jak jest aktywne).

Wyloguj się i zaloguj na inny profil,sprawdź w Bibliotece czy przy Premium jest napisane zainstalowane.

Jak jest to odpal BF1 i zobacz czy masz dostęp do dodatków.

W ostateczności można zrobić zapisy gier w chmurze,wylogować się zalogować na inny profil i wywalić główny.Usunie to profil i chyba zapisy gier.Później ponownie wprowadzić profil do konsoli.

 

Wiadomość 15 z 21 (1 015 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 premium pass

★★ Novice
Niestety - to tez nie pomogło...
Wiadomość 16 z 21 (938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 premium pass

Champion (Retired)

Wygląda na to jakbyś nie miał na konsoli tego pliku Przepustka Premium.Spróbowałbym usunąć battlefielda i zainstalować na nowo (zrób zapisy w chmurze)

Wiadomość 17 z 21 (934 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 premium pass

★ Apprentice
Siema .. Jeśli masz Premium Pass każdy z dodatków masz za darmo wiec wejdź w sklep psn i pobierz każdy z dodatkow osobno .. Po zainstalowaniu każdego a jak sie domyślam w szczególności Apokalipsy powinno wszystko śmigać i powinieneś mieć wcześniejszy dostęp .. Czasem się tak dzieje może akurat zadziała tez w Twoim przypadku..pozdrowki
Wiadomość 18 z 21 (925 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 premium pass

★★★ Newbie

Ja mam ten problem na drugiej konsoli, na pierwszej działa na wszystkich kontach, na drugiej nie działa nawet na koncie glownym. Wyswietla sie premium zainstalowane ale wyrzuca w czasie ladowania mapy. Moze premium kupujesz tylko na jedną konsole...

Wiadomość 19 z 21 (752 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 premium pass

★★★ Newbie

Jednak udało się. Nie wiem co zadziałało ale:

1. Ustawiłem PS4 jako podstawowe.

2. Przywróć licencje.

3. Chyba najważniejsze, przy wyłączonej grze, ponizej ikony gry w głównym menu są dodatki. Tam wszedlem, wcisnąłem jeszcze raz te ikonki pobierz premium i dodatki, pomimo to, że pisze, że zainstalowane. Kominikat: pobrano. Dopiero po tym wczytuję dlc. Powodzenia.

Wiadomość 20 z 21 (741 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem