Dot.: Battlefield 1 - nie nalicza obligacji wojennych

autor: 52matic
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 1 - nie nalicza obligacji wojennych

★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Microsoft XBOX One
Opisz pokrótce napotkany błąd: Witam Aktualnie mam 76 poziom postaci - od 70 nie dostaje obligacji wojennych - proszę o pomoc , niedługo wchodzi nowy dodatek - nowe bronie - które potrzebują gotówki obligacji niestety blado widzę możliwość zakupu - obligacje nie przybywają - obecnie mam tylko 300 - zakupione mam ( chyba ) wszystkie dostępne możliwe pojazd, samoloty , bronie itp Instalowałem również grę ponownie - kasowałem pliki zapisane w konsoli one- niestety nie ma pozytywnego efektu. Może ktoś się pochyli nad tematem
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? rozwiązać problem z "obligacjami" wojennymi
Co się dzieje? obligacje wojenne nie są przyznawane mimo awansu postaci na kolejny lewel

nie naliczane obligacje wojenne

Wiadomość 1 z 4 (1 167 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 1 - nie nalicza obligacji wojennych

Community Manager

Hej @pocztakg

 

Po osiągnięciu 70 poziomu obligacje wojenne nie są naliczane, bo do tego poziomu otrzymałeś wystarczającą liczbę obligacji do odblokowania wszystkich pozycji Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 593 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 1 - nie nalicza obligacji wojennych

Community Manager

Hej @pocztakg

 

Po osiągnięciu 70 poziomu obligacje wojenne nie są naliczane, bo do tego poziomu otrzymałeś wystarczającą liczbę obligacji do odblokowania wszystkich pozycji Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (1 594 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 - nie nalicza obligacji wojennych

★ Novice

Witam

I tak mi to właśnie wyglądało :-)

Bardzo dziękuje za expres :-)

Wiadomość 3 z 4 (1 145 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Battlefield 1 - nie nalicza obligacji wojennych

★★★ Newbie

Witam,

 

Mam ten sam problem, lvl 89 bronie odblokowane ale nie mogę ich kupić bo mam za mało obligacji. Jak to rozwiązać ? 

 

Wiadomość 4 z 4 (1 042 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem