Battlefield 1 ciągle offline

autor: f0zzQ
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 ciągle offline

★★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Wchodzac do gry wyskakuje mi ze utracono polaczenie z serwerami EA, wyglada na to ze jestes offline... non stop te konunikaty mimo, ze internet smiga bardzo dobrze, GTA 5 normalnie mi dziala online. Robilem reinstalki bfa oraz origina, uruchamialem jako administrator, mam protokol ipv4. Nwm moze dostalem bana? Ale no niemialbym za co... w razie czego moj nick to f0zzQ. Pomozcie o co chodzi :/ W bfa nie gralem od okolo 2-3 miesiecy.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Pomoc.
Co się dzieje? Wchodzac do gry wyskakuje mi ze utracono polaczenie z serwerami EA, wyglada na to ze jestes offline... non stop te konunikaty mimo, ze internet smiga bardzo dobrze, GTA 5 normalnie mi dziala online. Robilem reinstalki bfa oraz origina, uruchamialem jako administrator, mam protokol ipv4. Nwm moze dostalem bana? Ale no niemialbym za co... w razie czego moj nick to f0zzQ. Pomozcie o co chodzi :/ W bfa nie gralem od okolo 2-3 miesiecy.
Wybierz swój region Europa
W jakim trybie pojawił się błąd? null

Wchodzac do gry wyskakuje mi ze utracono polaczenie z serwerami EA, wyglada na to ze jestes offline... non stop te konunikaty mimo, ze internet smiga bardzo dobrze, GTA 5 normalnie mi dziala online. Robilem reinstalki bfa oraz origina, uruchamialem jako administrator, mam protokol ipv4. Nwm moze dostalem bana? Ale no niemialbym za co... w razie czego moj nick to f0zzQ. Pomozcie o co chodzi :/ W bfa nie gralem od okolo 2-3 miesiecy.
Wiadomość 1 z 2 (860 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 ciągle offline

Wiadomość 2 z 2 (828 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem