Battlefield 1 brak skórek z kampanii po wgraniu starego save'a

autor: MrConrad99
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 brak skórek z kampanii po wgraniu starego save'a

[ Edytowane ]
★★ Novice
Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Na poprzednim koncie w wersji próbnej ukończyłem całą kampanię, zebrałem wszystkie podręczniki polowe i wpisy do kodeksu. To samo kiedyś po premierze n PS4 (połączone konto PSN: Lolopolozo). Save zimportowałem (save jest całkowicie "mojej roboty") do obecnego konta po kupnie EA Access, Premium etc. Gra zapisała postęp na serwerach. Brak 7 skórek z kampanii. Nie pomaga odtworzenie finałowej sceny "Remember US". Ponowne kończenie misji również. Po usunięciu save'a gra nadal widzi zaliczoną całą fabułę
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Po zimportowałem save'a z ukończoną fabułą do gry z nieukończoną fabułą bez zebranych podręcznik9w etc.
Co się dzieje? Gra nie przyznaje skórek za kampanie. Nie można zresetować postępu kampanii. Utknąłem w martwym punkcie bez możliwości zdobycia osiągnęć
Wybierz swój region Europa
W jakim trybie pojawił się błąd? null
‌Potrzebny reset postępu fabuły lub przyznanie osiągnięć wraz ze skórkami
Wiadomość 1 z 1 (553 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem