Battlefield 1 - Problem z zapisami oraz grą online

autor: adixventyl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 - Problem z zapisami oraz grą online

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Zmieniłem ostatnio komputer i po zainstalowaniu Battlefield 1 grałem normalnie. Ale gdy teraz chcę pograć multi to nie mogę bo nie chce się połączyć z serwerami EA i tracę swoje wszystkie zapisy. Muszę czasami kilkadziesiąt razy włączać i wyłączać grę żeby zapisy powróciły i dopiero wtedy mogę grać multiplayer.

Wiadomość 1 z 4 (668 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 - Problem z zapisami oraz grą online

Community Manager

Hej @adixventyl 

 

Czy mógłbyś dokładniej opisać co rozumiesz przez "tracę swoje wszystkie zapisy"? Jeśli chodzi o synchronizację plików w chmurze to kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry Battlefield 1, wybierz Właściwości gry i wyłącz przechowywanie danych w chmurze po czym uruchom grę ponownie. Daj nam znać Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 - Problem z zapisami oraz grą online

★★★ Newbie

Z tymi zapisami chodzi o to że gra włącza mi się i muszę przechodzić grę od nowa dopiero jak połączę się z EA to dopiero mam zapisy one są ale nie wczytują się. Nie wiem jak to wytłumaczyć. A żeby połączyć się z EA to muszę kilkakrotnie uruchamiać grę nie wiem z jakiego powodu.

Wiadomość 3 z 4 (634 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 - Problem z zapisami oraz grą online

Community Manager

Hej @adixventyl

 

Czy po wyłączeniu przechowywania danych w chmurze, udało Ci się rozwiązać problem? 

Wiadomość 4 z 4 (594 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem