Dot.: BRAK INFO o przerwach konserwacyjnych/technicznych

autor: zemsOon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BRAK INFO o przerwach konserwacyjnych/technicznych

[ Edytowane ]
★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: W menu gry, w zakładce GRA Online po wczorajszej aktualizacji była informacja: BRAK POŁĄCZENIA Z SERWERAMI. SPRÓBUJ PONOWNIE SIĘ POŁĄCZYĆ. ( LINK DO EA HELP ) a była prowadzona konserwacja serwerów. Można by umieścić w takich momentach informację w menu gry, że jest przerwa techniczna czy też konserwacja serwerów. Pomogłoby nam to wszystkim. Standard smile
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Podczas konserwacji
Co się dzieje? Brak połączenia z serwerami
Wybierz swój region Europa

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: W menu gry, w zakładce GRA Online po wczorajszej aktualizacji była informacja: BRAK POŁĄCZENIA Z SERWERAMI. SPRÓBUJ PONOWNIE SIĘ POŁĄCZYĆ. ( LINK DO EA HELP ) a była prowadzona konserwacja serwerów. Można by umieścić w takich momentach informację w menu gry, że jest przerwa techniczna czy też konserwacja serwerów. Pomogłoby nam to wszystkim. Standard smile
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Podczas konserwacji
Co się dzieje? Brak połączenia z serwerami
Wybierz swój region Europa

 

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Brak informacji o konserwacji serwerów w dniu 27 . IV . 2017 r. z racji czego musiałem wyczekiwać na godzinę 12:00, żeby wykonać telefon na Infolinię EA i dowiedzieć się w czym jest problem. ( nauczyłem się na swoich błędach żeby nie grzebać w sieci :P ) W menu gry, w zakładce GRA OnLine była taka informacja: " Utracono połączenie z serwerami EA. Spróbuj ponownie się połączyć. ( i link do EA help .... ) Pierwsza myśl człowieka po takiej informacji, to że coś z internetem się dzieję i grzebiemy w ustawieniach resetujemy modemy/routery. Po Co ? MOŻNA BY TAM ZAMIEŚCIĆ INFORMACJE O ISTNIEJĄCEJ PRZERWIE TECHNICZNEJ CZY TEZ KONSERWACJI. DATA/GODZ/PRZYCZYNA/ PRZEPRASZAMY Standard smile Zaoszczędziłoby to nam wszystkim nerwów i czasu. Trzeba łączyć dobre z pożytecznym Standard smile . Pozdrawiam dCkruOntOur
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? podczas konserwacji serwerów
Co się dzieje? brak połączenia z serwerami EA
Wybierz swój region Europa

 

P.S.

 

Nie mam pojęcia dlaczego podwójny post :/

Wiadomość 1 z 4 (556 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BRAK INFO o przerwach konserwacyjnych/technicznych

Od siebie mogę polecić Twittera. Tam zawszę ogłaszane są konserwacje serwerów.

Wiadomość 2 z 4 (540 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: BRAK INFO o przerwach konserwacyjnych/technicznych

★ Novice

Jest to jakieś rozwiązanie, ale ja np. nie jestem użytkownikiem Twittera.

I o wiele bardziej pomogłaby taka informacja w grze jak chcesz się połączyć on-line Standard smile

Wiadomość 3 z 4 (521 wyświetleń)

Dot.: BRAK INFO o przerwach konserwacyjnych/technicznych

No tak to prawda, ale powiem Ci szczerze, że też nie byłem przekonany do twittera, a teraz... mam tu informacje ze świata gier z ,,pierwszej ręki,,.

Wiadomość 4 z 4 (516 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem