Dot.: BF1 aimbota

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF1 aimbota

[ Edytowane ]
★★ Novice

Haker w Battlefield 1. Zamieszczam poniżej screen z gry w której gracz [edytowane przez EA_Kuba] przyznaje się do hakowania w grze. Zgłosiłem go już oddzielnie w programie Origin. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte w stosunku do tej osoby konsekwencje, ponieważ używanie licznych aimbotów przez graczy strasznie niszczy rozgrywkę.

Wiadomość 1 z 2 (671 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BF1 aimbota

Community Manager

Hej @Damex3492 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie. Usunąłem informacje na temat tego gracza z racji obowiązujących na forum zasad odnośnie szkalowania. Poprzez forum nie mamy możliwości wyciągnięcia konsekwencji wobec graczy oszukujących w grach. Jedynie korzystając z odpowiednich narzędzi, informacja trafi w odpowiednie ręce Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (651 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BF1 aimbota

Community Manager

Hej @Damex3492 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie. Usunąłem informacje na temat tego gracza z racji obowiązujących na forum zasad odnośnie szkalowania. Poprzez forum nie mamy możliwości wyciągnięcia konsekwencji wobec graczy oszukujących w grach. Jedynie korzystając z odpowiednich narzędzi, informacja trafi w odpowiednie ręce Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (652 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem