Dot.: r5apex.exe - Bład win7

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@Krakus8 

Twoja karta graficzna jest z 2013 więc myślę że już lekko nie wyrabia, ustaw Budżet streamowania tekstur na 2gb albo Brak, oraz zmniejsz rozdzielczość gry na mniejszą. Miałem podobny problem i mi pomogło

Wiadomość 31 z 36 (428 wyświetleń)

Dot.: Problem z działaniem Apex Legends

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@Just-Fake-Cactus 

Dodaj do ustawień uruchamiania -refresh 60 -GameTime.MaxVariableFps 60 oraz zmniejsz budżet streamowania tekstur do 2gb, a jeśli masz 2gb to do "brak", jeśli problem będzie występował zmniejsz rozdzielczość do 1366x768. jest to tymczasowe rozwiązanie w oczekiwaniu na fix, jeśli dalej nie będzie działało daj znać

Wiadomość 32 z 36 (423 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

[ Edytowane ]

@Wolfenhauser  

Spokojnie jego karta mieści się w minimalnych wymaganiach Standard smile

Odnośnie błędu który się Tobie pojawia @Krakus8,  musisz pobrać najnowsze sterowniki do grafiki bo obecnie masz z 2013 roku, zobacz czy masz do pobrania nowe aktualizacje systemu.

@Just-Fake-Cactus  @Krakus8  

Wasze wpisy przeniosłem do głównego tematu tego problemu TUTAJ w którym znajdziecie dodatkowe kroki.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 33 z 36 (424 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★★ Novice

Aktualizacje mam wszystkie pobrane tylko z tą kartą jest problem bo jak można zauważyć mam inną karte graficzną, a sterowniki są inne[ Gigabyte GTX 770 4GB] <---- [AMD Radeon R9 200 Series] nie wiem dlaczego system pobrał takie :/ . W CS GO nie ma żadnego problemu i fps trzyma na poziomie 300 na praktycznie najwyższych wymaganiach, W GTA V też nie ma problemu żadnego z lagami czy czymkolwiek. Jutro jeszcze sprawdzę dokładnie jak ta karta się nazywa bo nie mam opakowania, a na karcie nie mogę znaleźć jej nazwy, wyciągnę ją jutro i postaram się znaleźć nazwe

Wiadomość 34 z 36 (382 wyświetleń)

★★★★ Novice

Przeczytaj sobie mój post, szczególnie drugą część. Gram tydzień od zastosowania tych metod i za każdym razem wykonując tą czynność z EasyAntiCheat'em mogę lajtowo grać bez żadnych krytyków. Daj znać czy cokolwiek się zmieniło.
Pozdrawiam Aroniero

Wiadomość 35 z 36 (354 wyświetleń)

★★ Novice
Postanowiłem złożyć cały nowy komputer za 5-6 tysięcy i myśle, że będzie dobrze. Mój komputer ma jakieś 5-6lat i padła decyzja na zmianę :D
Wiadomość 36 z 36 (326 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem