Zniknięcie 2 skinów, które zdobyłem podczas battlepassa (sezon 9 - dziedzictwo)

autor: Thotankhsethamon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zniknięcie 2 skinów, które zdobyłem podczas battlepassa (sezon 9 - dziedzictwo)

★★★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD -
Podaj ilość pamięci RAM w GB -
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Thotankhsethamon
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe. -
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) -
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy) -
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Menu/Wyposażenie
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Problem pojawił się gdy włączyłem grę 23.09.2022 - z ekwipunku zniknęły mi 2 skiny broni, a ich wygląd wrócił do stanu domyślnego (broń - devotion)
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 0
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 23.09.2022 20:00 CEST
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Zniknął z mojego wyposażenia wykupione skiny z battlepass'a (Season 9 Legacy Battle Pass) ,,Bound in Bone" oraz ,,Dragon's Spine"
Co powinno się stać? Przywrócić skiny, które miałem zakupione wraz z battlepassem
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? -

W dniu 23.09.22 zorientowałem się że zniknęły z mojego wyposażenia wykupione skiny z battlepass'a (Season 9 Legacy Battle Pass) ,,Bound in Bone" oraz ,,Dragon's Spine". Chcę przywrócenia skinów do mojego ekwipunku lub naprawienia problemu w grze. Przesyłam screeny z błędem i dowodem że ukończyłem sezon.

Wiadomość 1 z 3 (1 315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zniknięcie 2 skinów, które zdobyłem podczas battlepassa (sezon 9 - dziedzi

[ Edytowane ]

@Thotankhsethamon Witam. Skiny zostały tymczasowo wyłączone. Więcej informacji w linku poniżej🙂.

https://mobile.twitter.com/Respawn/status/1573050376873385984

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 273 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zniknięcie 2 skinów, które zdobyłem podczas battlepassa (sezon 9 - dziedzi

[ Edytowane ]

@Thotankhsethamon Witam. Skiny zostały tymczasowo wyłączone. Więcej informacji w linku poniżej🙂.

https://mobile.twitter.com/Respawn/status/1573050376873385984

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (1 274 wyświetleń)

Dot.: Zniknięcie 2 skinów, które zdobyłem podczas battlepassa (sezon 9 - dziedzi

★★★★ Novice
@Chytrooki Bardzo dziękuję za odpowiedź Standard smile
Wiadomość 3 z 3 (1 242 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem