ZLIKWIDUJ WROGA PODCZAS WYDARZENIA KOLEKCJONERSKIEGO „ZWIASTUNY”.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

ZLIKWIDUJ WROGA PODCZAS WYDARZENIA KOLEKCJONERSKIEGO „ZWIASTUNY”.

Community Manager

3

 

 

Ostrożnie, legendy. Nastała noc, a wraz z nią pojawili się posłańcy śmierci. Nie ma co tracić głowy. Weź głowicę i obierz cel podczas ograniczonych czasowo „Tercetów z głowicami”. A póki noc jeszcze młoda, odwiedź „Skraj Świata po zmroku”, piekielny wariant podczas wydarzenia kolekcjonerskiego „Zwiastuny”, które potrwa od 19 września do 3 października 2023 r. Odblokuj 24 ograniczone czasowo przedmioty przed końcem wydarzenia, by zdobyć najnowszą pamiątkę – „Ostrze brzytwy” Fuse’a.

 

NOWE WYDARZENIE OGRANICZONE CZASOWO: TERCETY Z GŁOWICAMI

 

3

 

Nadciąga nowy granat – głowica. Przez ograniczony czas niszcz wrogów samonaprowadzającymi granatami, które wyglądają niemal tak przerażająco, jak są niebezpieczne. Chwyć pocisk, rzuć go w powietrze, a on zajmie się resztą – znajdzie cele i zada im poważne obrażenia. Uwaga! Wrogowie mogą go zestrzelić, wywołując wcześniejszą detonację. „Tercety z głowicami” są dostępne przez cały czas trwania wydarzenia kolekcjonerskiego „Zwiastuny” – od 19 września do 3 października.

 

MAPA: SKRAJ ŚWIATA PO ZMROKU

 

3

 

PRZEDMIOTY Z WYDARZENIA KOLEKCJONERSKIEGO

 

 

Odblokuj 24 wybuchowe, ograniczone czasowo nieśmiertelne przedmioty kosmetyczne, do których zaliczają się nowe legendarne skórki Fuse’a, Bloodhound i nie tylko!

 

 

Wszystkie 24 przedmioty będą dostępne bezpośrednio do kupienia za monety Apex lub metale rzemieślnicze i do znalezienia w pakietach Apex† podczas wydarzenia „Zwiastuny”.

 

 

Nie trzeba odstawiać kofeiny. Zdobądź wszystkie ograniczone czasowo przedmioty przed zakończeniem wydarzenia, aby automatycznie odblokować pamiątkę Waltera Fuse’a Fitzroya „Ostrze brzytwy”.

 

MAPA NAGRÓD

 

Danego dnia można zdobyć nawet 1400 punktów, a wyzwania odświeżają się codziennie. Każde z nich współgra z przepustką bojową, dzięki czemu możecie ukończyć ich kilka za jednym razem. Obierz cele, których osiągnięcie wymaga umiejętności, by odblokować trzy rzadkie warianty odznaki „Zwiastuny”. Zbierz je, by odblokować finałową odznakę za osiągnięcie wszystkich celów.

 

 

ZAKŁADKA SKLEPU


Sprawdź ograniczone czasowo oferty w zakładce Sklep, w tym zestaw „Obrońca grobów”, i nie przegap nowych, cotygodniowych ofert, w tym dostępnego od 26 do 29 września 2023 r. zestawu bonusowego „Furia omatsuri” i dostępnego od 29 sierpnia do 3 października 2023 r. zestawu bonusowego „Przełamanie granic”.

 

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 1 (270 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem