Wymiana GPU wyrzucanie do pulpitu

autor: Okapi40
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wymiana GPU wyrzucanie do pulpitu

★★★ Novice

Witam

Po zmianie karty graficznej z gtx 1050 ti na gtx 1660 ti wyrzuca mnie z gry do pulpitu, czasami na początku przed wgraniem mapy, czasami podczas.
w podglądzie zdarzeń jest czasami błąd bad module info, a nad nim sterownik odzyskała sprawność. lub pojawia się okienko z błądem (nie pamiętam jakim), a w podglądzie zdarzeń jest tylko o sterowniku.
Czy przyczyną może być karta ? (w razie czego mam zwrot 14 dniowy).
W innych grach jest narzazie (nie chce zapeszać) z tego co zauważyłem dobrze.
Gry jakie grałem to, Battlefield V, Anthem robiłem też testy 3dmark: Fire Strike, time spy, FINAL FANTASY XV BENCHMARK, Superposition Benchmark, Valley Benchmark 1.0, Furmark ok 4 min, i wszystko było ok. 

i5 8400, hyperx fury 2x4gb, gigabyte z370 hd3p, gigabyte gtx 1660 ti, ssd 128+hdd 1t, bequiet pure power 10 600w.

Wiadomość 1 z 2 (236 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wymiana GPU wyrzucanie do pulpitu

★★ Apprentice

Nie bój się o nic, to nie jest wina twojej karty tylko gry, developerzy są świadomi oraz nad tym pracują wstawiam załącznik do  możliwego rozwiązania bad_module_XXXX 

Wiadomość 2 z 2 (213 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem