WYDARZENIE „MAGIA HOLO-ŚWIĄT MIRAGE'A”

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

WYDARZENIE „MAGIA HOLO-ŚWIĄT MIRAGE'A”

Community Manager

Od 12 grudnia do 7 stycznia odbędzie się następne ograniczone czasowo wydarzenie w Apex Legends, „Magia holo-świąt Mirage'a”.

 

 

Zaproszono cię na największą imprezę świąteczną na Odludziu, zorganizowaną przez Mirage'a na jego imprezowej łodzi, „Wojaże Mirage'a”. Poznaj szczegóły i przygotuj się do zabawy. Później czeka cię Zimowy Ekspres – nowy tryb, w którym legendy walczą o przejęcie specjalnego świątecznego pociągu. O wszystkim opowie Lee Horn, dyrektor ds. zarządzania produktami w Apex Legends.

 

 

Cześć,

Z tej strony Leeeeeee-RSPN. Przedstawię wam ogólny zarys wydarzenia „Magia holo-świąt Mirage'a” w Apex Legends.

Tuż po podniesieniu maksymalnego poziomu, umożliwieniu zdobycia kolejnych 154 pakietów Apex, awansując na poziom 500., oraz wprowadzeniu szeregu nowych zawieszek, z radością przedstawiamy nowe wydarzenie, którego gospodarzem będzie uwielbiany przez wszystkich narcyz, Mirage.

 

Podsumowanie „Magii holo-świąt”

 • Tryb gry ograniczony czasowo – Zimowy Ekspres
  • Tryb polegający na przejęciu punktu bez zasad Battle Royale dla trzech trzyosobowych drużyn.
 • Specjalne wyzwania dostępne podczas wydarzenia, za które można zdobyć darmowe nagrody, wliczając w to dwie legendarne skórki dla broni.
 • Przejęcie miasta –Wojaże Mirage'a 
 • 24 przedmioty kosmetyczne powiązane z wydarzeniem są dostępne do zakupu bezpośrednio za monety Apex lub metale rzemieślnicze oraz do znalezienia w pakietach wydarzenia „Magia holo-świąt”.
 • Rzut oka na zestaw pamiątek Pathfindera
  • Odblokuj wszystkie 24 przedmioty kosmetyczne „Magii holo-świąt”, by odblokować zestaw pamiątek Pathfindera za darmo.
 • Weekend podwójnych PD

Tryb ograniczony czasowo – Zimowy Ekspres

Trzy oddziały rywalizują o zdobycie pociągu na Skraju Świata, który został odpicowany na święta i przemieszcza się od stacji do stacji. W przypadku Zimowego Ekspresu trasa pociągu jest ustalona i ograniczona do mniejszej przestrzeni, by zagwarantować, że zawsze będziecie w centrum akcji.

Każda legenda jest wyposażona w określony ekwipunek, więc nie będziecie musieli szukać łupów. Chcecie spróbować czegoś innego? Wyeliminowani gracze odrodzą się co rundę i będą mogli wybrać inną postać. Sprawdźcie różne kombinacje drużyny, dostosowując się do tego, co robią wrogowie, by zająć punkt. Pierwsza drużyna, która przechwyci pociąg trzy razy, zwycięży!

Wyposażenie zmienia się codziennie, więc sprawdzajcie nowe kombinacje.

 

Zaliczaj wyzwania wydarzenia, by zdobyć specjalne przedmioty kosmetyczne „Magii holo-świąt”, włącznie z dwiema legendarnymi skórkami dla broni.

W czasie wydarzenia warto wypełniać rozmaite wyzwania, by otrzymać w nagrodę darmowe wyjątkowe skórki, odznaki i pakiety muzyki.

 

1

 

Przejęcie miasta – Wojaże Mirage'a

Serdecznie zapraszamy na świąteczne wydarzenie z XXVIII wieku! Mirage przeniósł swoją imprezową łódź, „Wojaże Mirage'a”, na Skraj Świata – i zaprasza na nią wszystkie legendy. Zabierzcie ze sobą ulubioną broń (będzie wam potrzebna) i przygotujcie się na poznanie Mirage'a od strony, której nigdy nie znaliście. Zanurzcie się w wannie z hydromasażem, zaszalejcie na parkiecie i nie zapomnijcie wcisnąć przycisku, by rozpocząć imprezę. 

 

Kosmetyczne przedmioty klasy premium

Wydarzenie „Magia holo-świąt” wprowadza do Apex Legends kolejne 24 tematyczne i ograniczone czasowo przedmioty kosmetyczne. Wszystkie 24 przedmioty będą dostępne bezpośrednio do kupienia (za monety Apex lub metale rzemieślnicze) i do znalezienia w pakietach Apex podczas trwania wydarzenia.  Każdy pakiet wydarzenia będzie zawierać jeden przedmiot z wydarzenia i dwa przedmioty spoza wydarzenia, z następującym prawdopodobieństwem:

 

2

 

Przedmioty spoza wydarzenia będą obejmowały nast. kategorie: Skórki dla broni, skórki legend, egzekucje, ramki sztandarów, pozy do sztandarów, statystyki do śledzenia, odzywki początkowe, odzywki po zabójstwie, zawieszki do broni lub metale rzemieślnicze.

 

 

Jeżeli w trakcie wydarzenia odblokujesz wszystkie 24 przedmioty kosmetyczne, otrzymasz za darmo zestaw pamiątek Pathfindera.  Jeśli jednak nie uda ci się odblokować tego zestawu podczas wydarzenia, będzie on dostępny w pakietach Apex po jego zakończeniu.

 

 

Weekend podwójnych PD

Od 19:00 13 grudnia do 19:00 16 grudnia gracze będą zdobywać podwójne PD (z wyjątkiem gwiazdek za wyzwania przepustki bojowej). Ten bonus dotyczy poziomu konta oraz postępów w ramach przepustki bojowej.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia „Magia holo-świąt”, zajrzyj do poniższego FAQ. Jak zawsze jesteśmy wdzięczni za wsparcie i konstruktywne uwagi. Czekamy na was na Kresach!

Leeeeeee-RSPN

 


 

FAQ

Jaka jest dostępność przedmiotów z wydarzenia?

 • Odznaki za wyzwania, przedmioty kosmetyczne i pakiety muzyki – dostępne tylko podczas wydarzenia
 • 24 przedmioty kosmetyczne „Magia holo-świąt” – dostępne tylko podczas wydarzenia
 • Pakiet pamiątek Pathfindera – do bezpośredniego odblokowania podczas wydarzenia.  Dostępny w pakietach Apex po zakończeniu wydarzenia.

Czy zestaw pamiątek Pathfindera jest dostępny w jakimś pakiecie podczas wydarzenia „Magia holo-świąt”?

Zestaw pamiątek Pathfindera jest dostępny wyłącznie do bezpośredniego odblokowania po ukończeniu kolekcji „Magia holio-świąt” w trakcie trwania wydarzenia. Nie można go zdobyć w pakiecie.

Czy wszystkie otwierane pakiety Apex wliczają się do otrzymania zestawu pamiątek?

Maksymalna liczba pakietów, po otwarciu których musisz otrzymać zestaw pamiątek (nie więcej niż 500), zmniejsza się tylko wtedy, gdy w puli łupów znajduje się zestaw, którego nie masz.

Wiadomość 1 z 1 (1 060 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem