Problemy ze sterowaniem - klawisze nie trzymają

autor: ShadowDrag0n21
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problemy ze sterowaniem - klawisze nie trzymają

★★ Novice

Po ostatniej aktualizacji Apex sterowanie dziwnie się zachowuje. Klawiatura jakby nie trzyma klawiszy to samo dzieje się z myszą.Gdy chce użyć odrodzenia albo wykonać jakąś czynność wymagającą przytrzymania klawiszy nie mogę tego zrobić bo zwyczajnie przerywa czynność i rozpoczyna od nowa. Podobnie mam z auto sprintem gdy wcisnę shift aby biec on wyłącz się po sekundzie lub kilku. Dodam właśnie ze to przerywanie nie występuje w równych odstępach czasowych np czasem uda mi się zrespić postać ale rzadko. W przypadku myszy dzieje się to samo, gdy używam osłony kiedy jestem powalony ona znika i pojawia się gdy ja mam ciągle wciśnięty PPM. Próbowałem już:

-Zaktualizować sterowniki

-wpiąć klawiaturę w inny port

-przywrócić ustawienia domyślne w grze

-reinstalowałem grę

I ciągle mam ten sam problem.Nie jest to raczej wina moich urządzeń bo w innych grach tak się nie dzieje i podłączałem też inną klawiaturę i dział się dokładnie to samo.

 

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem??? 

Wiadomość 1 z 2 (523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problemy ze sterowaniem - klawisze nie trzymają

★★ Novice

Nieaktualne Origin wypuścił jakiś update i wszystko już działa.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (508 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problemy ze sterowaniem - klawisze nie trzymają

★★ Novice

Nieaktualne Origin wypuścił jakiś update i wszystko już działa.

Wiadomość 2 z 2 (509 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem