Problem z działaniem gry apex legends!

autor: AhmedWith82GBram
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z działaniem gry apex legends!

★★★ Newbie

Witam od jakiegoś czasu mam straszny problem z gra apex legends.Tłumacze już o co chodzi, mam straszne ścięcia w grze apex legends i niewiem dlaczego na pewno nie jest to wina Internetu ponieważ robiłem remont i sprezentowałem sobie światłowód na speed teście mam 4 pingu a w grze około 40, włączyłem pokazywanie FPS i pokazuje ze jest stałe 100 FPS aczkolwiek gra chodzi jakby chciała a nie mogła na najniższych ustawieniach gram i to nic nie daje próbowałem zmieniać rozdziałke grałem na 4:3, 16:9 , 16:10 i ciągle są te ścięcia.
Każda gra chodzi dobrze tylko ten apex. Proszę o szybką pomoc ponieważ bardzo lubię tą grę i trochę już na nią wydałem i chciałbym sobie wbić cały karnet bojowy a nie da się grać  

Wiadomość 1 z 2 (878 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z działaniem gry apex legends!

Community Manager

Hej @AhmedWith82GBram 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

 

Jeśli tak - to czy przy pojawieniu się "ścięć" pojawiają się ikony w prawym górnym rogu? Jeśli tak - zrób ich zrzut ekranu i prześlij w odpowiedzi na ten post. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (801 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z działaniem gry apex legends!

Community Manager

Hej @AhmedWith82GBram 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

 

Jeśli tak - to czy przy pojawieniu się "ścięć" pojawiają się ikony w prawym górnym rogu? Jeśli tak - zrób ich zrzut ekranu i prześlij w odpowiedzi na ten post. 

Wiadomość 2 z 2 (802 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem