Problem z Apexem

autor: Amunius
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z Apexem

★ Novice

Od jakiegoś czasu mam pewien problem z apexem. Coraz częściej, gdy rozpoczynam grać mecz apex się zawiesza. Wygląda to tak, że ekran się zawiesza podczas tego jak ktoś wybiera postać. Po chwili ekran robi się czarny i jedynym wyjściem aby zamknąć apexa jest użycie menedżera zadań. Bardzo proszę o pomoc, to mi się już dzieje co drugi mecz. Ten problem zaczął się jakiś miesiąc temu, ale dopiero ostatnio się tak nasilił, że postanowiłem tu o nim napisać.

Wiadomość 1 z 3 (225 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z Apexem

Community Manager

Hej @Amunius 

 

Czy wykonywałeś jakieś kroki, aby rozwiązać ten problem? 

 

Po pierwsze skorzystaj z funkcji Napraw, dostępnej po kliknięciu PPM na okładce gry w Bibliotece Gier. Upewnij się również, że Twój system operacyjny jest w pełni zaktualizowany oraz pobrane sa najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (168 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z Apexem

Community Manager

Hej @Amunius 

 

Czy wykonywałeś jakieś kroki, aby rozwiązać ten problem? 

 

Po pierwsze skorzystaj z funkcji Napraw, dostępnej po kliknięciu PPM na okładce gry w Bibliotece Gier. Upewnij się również, że Twój system operacyjny jest w pełni zaktualizowany oraz pobrane sa najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej. 

Wiadomość 2 z 3 (169 wyświetleń)

Dot.: Problem z Apexem

★ Novice

Naprawiłem grę tak jak mi to napisałeś. Na razie długo nie grałem ale po jakiś 5 meczach ani razu mnie nie wyrzucilo. Standard smile Dziękuję za rade

Wiadomość 3 z 3 (148 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem