Dot.: Problem apex

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem apex

★ Novice

Witam, dziś na samym początku rozgrywki cały serwer po prostu zacieło po czym wyrzuciło mnie z gry. Od tamtej pory nie mogę wejść do lobby apexa. Próba uruchomienia dochodzi do okna gdzie powinienem kliknąć kontynuuj, lecz z komunikatem "Że nie można połączyć się z serwerami EA  i mam odwiedzić stronę ea.com/unable-to-connect. " 

 

Wie ktoś w czym polega problem i czemu tak się dzieje ? Od razu mówie, że wszelkie kombinowania z antywirusami i internetem oraz uruchamianiem origina przetestowane. Nie mam bladego pojęcia co jest ?

Wiadomość 1 z 2 (274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem apex

Community Manager

Hej @danse_esc 

 

Pamiętasz może jaki konkretnie komunikat pojawił się przy "zacięciu" serwera? Który poziom dotychczas osiągnąłeś? 

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś - skorzystaj z funkcji "Napraw" w bibliotece gier Origin. 

 

Dla testu - załóż nowe konto EA, uruchom na nim Apex-a i sprawdź czy pojawia się taki sam komunikat. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (242 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem apex

Community Manager

Hej @danse_esc 

 

Pamiętasz może jaki konkretnie komunikat pojawił się przy "zacięciu" serwera? Który poziom dotychczas osiągnąłeś? 

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś - skorzystaj z funkcji "Napraw" w bibliotece gier Origin. 

 

Dla testu - załóż nowe konto EA, uruchom na nim Apex-a i sprawdź czy pojawia się taki sam komunikat. 

Wiadomość 2 z 2 (243 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem