Podnoszenie się samemu po powaleniu?

autor: Fleia_ToJa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Podnoszenie się samemu po powaleniu?

★ Novice

Witam serdecznie, mam może takie trochę głupie pytanie, a mianowicie: Kiedy w grze można podnosić się samemu? 
Uleczyłem się tylko raz Mirage'm, co wydało mi się o tyle logiczne - Bo przecież mogą go podleczyć klony.
Zwróciłem uwagę, że inni gracze się czasem podnoszą po powaleniu. Jakąś tam resztkami sił strzykawkę wyciąga i sobie wstrzykuje, po czym magicznie staje na nogi.

To jakie warunki trzeba spełnić, żeby było można się podnieść samemu?

Wiadomość 1 z 3 (664 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Podnoszenie się samemu po powaleniu?

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Fleia_ToJa

Potrzebujesz złotej tarczy Standard smile Jeśli już ją znajdziesz to upewnij się, że oddalisz się na bezpieczną odległość i schowasz się dobrze. Animacja trwa dosyć długo i jest widoczna dla innych Standard smile 

@HardReset4 Plecak sprawia, że korzystanie ze uzupełnienia osłon i strzykawek zajmuje o połowę mniej czasu (no i masz maksymalną ilość dostępnych slotów w plecaku - wiadomo Wink )

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (619 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

★★★★★ Apprentice

Albo trzeba mieć złotą tarcze albo złoty plecak medyka , nie pamiętam teraz Wink

Wiadomość 2 z 3 (642 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Fleia_ToJa

Potrzebujesz złotej tarczy Standard smile Jeśli już ją znajdziesz to upewnij się, że oddalisz się na bezpieczną odległość i schowasz się dobrze. Animacja trwa dosyć długo i jest widoczna dla innych Standard smile 

@HardReset4 Plecak sprawia, że korzystanie ze uzupełnienia osłon i strzykawek zajmuje o połowę mniej czasu (no i masz maksymalną ilość dostępnych slotów w plecaku - wiadomo Wink )

Wiadomość 3 z 3 (620 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem