Dot.: Klatkowanie apex

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Klatkowanie apex

★★★ Newbie

Mam problem z apexem, ogólnie chodzi wyśmienicie na wysokich ustawieniach, ale co parę gier klatkuje mi kiedy gram. Postacie się teleportują, skrzynki otwierają po czasie, a loot pojawia sie po paru sekundach. Myślałam wpierw, że to wina internetu, ale caly czas był stały ping i wszystko okej z nim.

Wiadomość 1 z 5 (522 wyświetleń)

Dot.: Klatkowanie apex

[ Edytowane ]
★★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem. Internet śmiga bezproblemowo, wszystkie gry są OK, jedynie APEX ma problemy z utratą pakietów. 

 

[Post edytowany 05/05/2021 - usunięte załaczniki zawierające adresy IP]

Wiadomość 2 z 5 (487 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Klatkowanie apex

★ Guide
@xSquigly rozwiązaniem jest ogarnięcie serwerów ale jak można się dowiedzieć na forum problem istnieje praktycznie od początku gry i nie zapowiada się na jego naprawę
Wiadomość 3 z 5 (457 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Klatkowanie apex

★★ Novice
@This_Kroquet tylko, że u mnie niedawno te problemy się pojawiły...
Wiadomość 4 z 5 (401 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Klatkowanie apex

EA Staff

Siema @Vilenya,

 

Musiałem usunąć Twoje załączniki. Przed tym jednak sprawdziłem przesłane raporty UoTrace i nie widzę na nich utraty pakietów. Dodatkowe informacje na temat tego jak "rozszyfrować" raport UoTrace znajdziesz TUTAJ.

 

Zalecam Ci ustawienie statycznego adresu IP dla urządzenia, na którym grasz i przekierowanie portów, które używane są przez grę. Wysoce prawdopodobne jest, że na chwilę obecną Twój adres IP dla urządzenia, którego używasz do grania, pozostaje zmienny. Po przypisaniu stałego IP przekieruj porty, których używa gra na przypisany adres. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz w naszym artykule. 

 

Zawsze, przy tego typu problemach pomocna może okazać się informacja o platformie, na której grasz w grę, jak i dodatkowe typu: od kiedy dokładnie zacząłeś doświadczać problemu, czy miało to miejsce po aktualizacji gry, czy w twojej sieci komputerowej pojawiły ostatnio się jakieś nowe urządzenia? Te informacje jak i inne szczegóły mogą nam jak i innym użytkownikom Answers HQ pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu. 

 

Mam nadzieję, że ręczne przekierowanie portów pomoże Ci rozwiązać Twój problem. 

 

 footer.png

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 5 z 5 (387 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem