Granaty

autor: This_Kroquet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Guide

Kiedy zostanie naprawiony błąd który istnieje już dość długo i pojawia się co jakiś czas?  Bierzesaz granat rzucasz go. Był to twój jedyny granat ale jednmak twoja postać nadal coś trzyma w ręce i tak dokładnie jest to granat który przed chwilą rzuciłeś. Zgadza się nie ma go w twoim ekwipunku więc nie możesz nim, rzucić ale trzymać jak najbardziej. BLokuje to wszelkie akcje jakie możesz podjąć przez sekundę lub dwie w efekcie czego zwyczajnie giniesz.

Wiadomość 1 z 4 (289 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Granaty

Community Manager

Hej @This_Kroquet 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie, przyjrzymy się temu. 

 

Czy opisany przez Ciebie błąd występuje przy konkretnej legendzie, czy nie ma to znaczenia? Czy dzieje się tak kiedy wyrzucony granat zostanie zdetonowany, czy np. kiedy wypadnie poza obszar mapy? Czy kiedykolwiek udało Ci się odtworzyć ten błąd na strzelnicy? Jeśli jesteś w stanie przypomnieć sobie jakiekolwiek istotne szczegóły - daj nam znać. 

Wiadomość 2 z 4 (268 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Granaty

★ Guide
@EA_Kuba Raczej nie ma różnicy w legendzie (nie jestem pewien bo zazwyczaj gram jedną postacią przez długi czas) Problem występuje po prostu nie ma określonych warunków wystąpienia. Bierzesz granat rzucasz go a on jest nadal w twojej ręce chociaż nie ma go w eq. Musisz zmienić broń bo inaczej postać nie jest w stanie nic zrobić naciskanie lpm nic nie daje
Wiadomość 3 z 4 (249 wyświetleń)

Dot.: Granaty

EA Staff

Hej @This_Kroquet,

 

Dziękujemy! To miło z Twojej strony, że znalazłeś czas, żeby zawrzeć dodatkowe informacje.

Na chwilę obecną nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tego konkretnego błędu. Polecam Ci https://trello.com/b/ZVrHV38P/apex-tracker, żebyś mógł podejrzeć czy zespół, który zajmuje się grą, umieści tam informacje o tym problemie, na który napotkałeś w podczas rozgrywki.

 

Jeszcze raz dzięki za info! 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 4 z 4 (238 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem