Gra wywala do ekranu głównego.

autor: teeny-galaxy155
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra wywala do ekranu głównego.

★★★ Newbie

Witam. Mam problem dotyczący wyrzucania gry do ekranu głównego, z napisem "przekroczono limit czasu połączenia". Grałem już dzisiaj, ale takiego czegoś nie miałem. Gdy gra startuje jest wszystko ok, ale po kilku minutach od wylądowania apex się dziwnie buguje (ręce znikają, broń krzywo celuje) i właśnie wywala mnie wtedy z gry. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra wywala do ekranu głównego.

Community Manager

Hej @teeny-galaxy155 

 

Jeśli masz taką możliwość to sprawdź czy podobny komunikat pojawia się kiedy połączysz się z alternatywnym połączeniem internetowym (tworząc np. hotspot z telefonu). 

 

Dodatkowo upewnij się, że Twoje połączenie jest poprawnie skonfigurowane wykonując kroki zawarte tutaj, oraz tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (170 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra wywala do ekranu głównego.

Community Manager

Hej @teeny-galaxy155 

 

Jeśli masz taką możliwość to sprawdź czy podobny komunikat pojawia się kiedy połączysz się z alternatywnym połączeniem internetowym (tworząc np. hotspot z telefonu). 

 

Dodatkowo upewnij się, że Twoje połączenie jest poprawnie skonfigurowane wykonując kroki zawarte tutaj, oraz tutaj

Wiadomość 2 z 2 (171 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem