Dot.: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

autor: RadiusOwned
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

★ Novice

Po pierwsze, mimo zaktualizowanej gry ciągle mam taki komunikat przy włączaniu https://imgur.com/a/IAhIpjQ
Grę udaje się uruchomić za którymś razem, jak to naprawić?
Po drugie, od wczorajszej aktualizacji mam ciągłe freezy co parę sekund trwające ok. 2 sekund, zupełnie nie da się grać, ktoś miał taki problem?

Wiadomość 1 z 10 (971 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

★ Novice

Mam ten sam problem z uruchomieniem gry, czekam na pomoc.

Wiadomość 2 z 10 (955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Ja z kolei nie mogę się połączyć, cały czas kręci się i nie ma przycisku " KONTYNUUJ "

 

 

EDIT:

 

Przyszedłem z pracy, wchodzę do gry bez problemu.

Wiadomość 3 z 10 (927 wyświetleń)

Dot.: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

★★★ Newbie

mam to samo

 

Wiadomość 4 z 10 (916 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

★★ Novice

Ponieważ twórcy apexa jak i EA zamula najlepiej wydać grę z bugami i nie z optymalizowaniem gry byle był by hajs

 

Wiadomość 5 z 10 (884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

★ Novice

Na początku miałem tak że miałem "wiecznie kręcące się kółko", wyczytałem gdzieś że to wina tego, że połączyłem swoje konto ze steam chociaż tego nie robiłem. Na Originie nacisnąłem "napraw" i myślałem że to pomogło bo wyskoczyło mi wejście do gry, niestety po załadowaniu wyskoczył mi komunikat o jakimś problemie (niestety byłem zbyt głupi,żeby pomyśleć o zrobieniu screena) i wróciło mi to tego " wiecznego kółka".

Czy ktoś ma podobny problem??

Wiadomość 6 z 10 (840 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

★ Novice

po przeinstalowaniu gry i zabawy z wifi mam teraz na zmiane problem ze screena w oryginalnym pości i kręcące się kółeczko, super ;d

Wiadomość 7 z 10 (720 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

★★ Apprentice

wielu ludzi w tym ja od poczatku gry ma z nia problemy... niestety EA jak i developerzy maja to gleboko w powazaniu...  nie ma na to zadnyc fixow bo probowalem wszystkiego. 

Wiadomość 8 z 10 (704 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Masakra jakaś. Jak mnie wywali na początku to pół biedy bo nie szkoda postępów ale zagrałem dzisiaj około 22 gier i z 6 mnie wywaliło, a 3 gry z tych 6 to miałem bardzo dobry wynik, kilka killi, kilkaset DMG. Dwa teamy do końca oprócz nas i wyskakuje "Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem". Przed chwilą miałem 6 killi i ponad 900 dmg. Poza tym gram ze znajomymi to regularnie co drugą grę kogoś wywali, jakieś mikro lagi są albo zdarza się, że nawet zamknie grę do poziomu pulpitu. Żeby nie było, nie jestem dzieckiem, mam 27 lat i troszkę się interesuję software i hardware. Wchodzę do innych gier: Fortnite, Counter Strike, World of Warcraft i innych i nie ma żadnych problemów z połączeniem(Rzadko jakieś lagi się przydarzą). Definitywnie wina leży w skopanym kodzie gry i w połączeniu z serverami. Daję tej grze tydzień. Ileż można starać się wycisnąć coś w meczach jak co chwila jakieś problemy wypisane powyżej. Kasę to byście chcieli. Gra należy pod EA więc niech sypną trochę groszem na połatanie gry bo na razie to jest padaczka. Amen.

PS. Byłbym zapomniał. Nawet jak cię wywali to i tak się nie dostanie expa. Żenada.

Wiadomość 9 z 10 (701 wyświetleń)

Dot.: Freezy, ścinki w grze Apex, problemy z uruchomieniem

★★ Novice

PS2. Jeszcze zapomniałem, że czat głosowy równie dobrze mógłby nie istnieć, a skoro istnieje to aż się prosi go naprawić.

Wiadomość 10 z 10 (647 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem