Freez/Crash gry

autor: tysiak22
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Freez/Crash gry

★★★ Newbie

Siemanko, mam identyczny problem, freez ekranu DOSŁOWNIE co każdą grę, mam już dosyć

Wiadomość 11 z 15 (267 wyświetleń)

Dot.: Freez/Crash gry

★★★ Novice

u mnie to samo ogólnie problem był zawsze z wywalaniem gry czy samym wczytywaniem ale wystarczyło ponowić próbę i było ok , ale ten błąd z freezem ekranu to przegięcie bo nic dosłownie nic nie da się zrobić jeszcze wczoraj problem był znikomy ale dziś tylko raz udało mi się zagrać a tak za każdym razem ekran zacina się przy wyborze Legend no jeśli nic nie wymyślą trzeba rzucić tą grę bo szkoda nerwów i czau przede wszystkim ehh

Wiadomość 12 z 15 (231 wyświetleń)

Dot.: Freez/Crash gry

★★★ Novice

Czy ktoś zna sposób dotarcia z tym tematem do developerów gry? Bo na forum widzę, nikt z tech supportu nawet nie raczy odpisać. 

Wiadomość 13 z 15 (225 wyświetleń)

Dot.: Freez/Crash gry

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Udalo mi sie naprawic problem z freezami gry przy wyborze postaci lub przy samym poczatku gry gdy jest odliczanie
u mnie zadzialalo zainstalowanie starszych sterownikow do karty graficznej z najnowszych 

do wersji 431.60  mam karte graf.

MSI GeForce GTX 1070 GAMING X

EDIT:
zbyt szybko jednak sie cieszylem po zmianie sterownikow na starsze 2 dni gralem bez freezow dzis w ciagu godziny juz 2 takie mialem 

wiec jednak to raczej nie rozwiazuje problemu :/

Wiadomość 14 z 15 (212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freez/Crash gry

★★★ Novice

Kolego, ja zainstalowałem sterowniki nawet sprzed wyjścia Apexa i 1 stery po wyjściu apexa, w których była wzmianka o nim. I też nic. Jak nic to błąd origina lub kodu gry. Pytanie, czy po którymś crashu wyskakuje Ci informacja, że przeszedłeś w tryb offline w originie? 

Wiadomość 15 z 15 (193 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem