Dot.: Ban bez żadnego powodu

autor: MrPLIINKO
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: apex ban

@bing111123 WitajStandard smile. Przez forum nic nie załatwisz skontaktuj się z działem pomocy - https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/td-p...

Powodzenia Standard smile

CCP Hero Banner

Wiadomość 11 z 21 (717 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Konto gry klienta zostało zawieszone: Banned

★★★ Newbie

mam ten sam problem ale po przejściu z origin na steam momentalnie dostałem bana za nic

Wiadomość 12 z 21 (707 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

i tu chyba pojawia się odpowiedź ponieważ duzo osób zostalo zbanowanych za to że grają na steam w tym również ja

Wiadomość 13 z 21 (715 wyświetleń)
0 Kudo
Highlighted

★★★ Newbie
@smiechu611 odpowiedz i odwołanie możesz napisać przez maila który do ciebie wysłali
Wiadomość 14 z 21 (711 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

Ok, na szczęście mogę już grać Standard smile

Wiadomość 15 z 21 (708 wyświetleń)
0 Kudo

Błędne komunikaty o blokadzie konta - U MNIE JUŻ DZIAŁA

EA Staff

W tym temacie połączone zostały licznie utworzone wątki, które dotyczyły komunikatu dotyczącego blokady konta w grze Apex Legends.

Problem został potwierdzony jako rozwiązany.

⚠️  Jeżeli w dalszym ciągu otrzymujecie komunikat, że konto jest zablokowane.
Skorzystajcie i informacji zawartych w naszym artykule i wypełnijcie stosowny formularz.

W razie dodatkowych pytań dotyczących samego konta EA wymagany jest kontakt z Centrum Pomocy EA, Informacje na ten temat znajdziecie w tym wątku.
EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 16 z 21 (3 011 wyświetleń)

Dot.: Błędne komunikaty o blokadzie konta - U MNIE JUŻ DZIAŁA

★★★ Newbie

Pozdrawiam, nie grałem w Apexa koło 1-2 miesiące, chciałem zagrać i mam "Konto gry klienta zostało zawieszone: Banned"

Wiadomość 17 z 21 (611 wyświetleń)

EA Staff

Hej @Rabiry-X

Przykro mi, że otrzymujesz ten komunikat. Jeżeli nie grałeś przez tak długi czas w grę, prawdopodobne jest, że ktoś mógł mieć dostęp do Twojego konta i samej gry. W celu zbadania przyczyny zablokowania konta i sprawdzenia aktywności na Twoim koncie EA skontaktuj się z Centrum Pomocy EA. 

Konsultant, bądź konsultantka pomogą Ci ustalić przyczynę otrzymywanego komunikatu i podjąć dalsze kroki. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 18 z 21 (579 wyświetleń)
0 Kudo

★★★ Newbie

Jak to się naprawiło, mam ten sam problem aktualnie. 

Wiadomość 19 z 21 (436 wyświetleń)
0 Kudo

EA Staff

Siema @Marzeniusz,

Problem został naprawiony przez twórców gry. Jeżeli w dalszym ciągu występuje u Ciebie ten komunikat, to oznacza, że nie ma on charakteru wcześniej znanego nam błędu gry i dotyczy sytuacji, w której blokada może być związana z naruszeniem zasad.

W pierwszej kolejności sprawdź adres e-mail, który jest powiązany z kontem EA, którego używasz do grania w Apex Legends. Jeżeli dostałeś wiadomość e-mail o zawieszeniu konta, to możesz się od niej odwołać. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym artykule.  

Jeżeli nie możesz znaleźć wiadomości na ten temat, zalecam Ci skontaktować się z nami na żywo, w celu potwierdzenia restrykcji wprowadzonych na Twoim koncie.

Podczas rozmowy po weryfikacji konta będziemy w stanie udzielić Ci dodatkowych informacji na ten temat i przekierować Twoją dysputę do odpowiedniego działu. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 20 z 21 (427 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem