Błąd w wyświetlaniu skórek legend na ekranie wyboru

autor: OKDPOL1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd w wyświetlaniu skórek legend na ekranie wyboru

★★ Novice

Podczas wyboru legendy widzę u wszystkich wybierających skórki te które, ja wybrałem dla siebie z moich dostępnych natomiast nie widzę skórek jakie wybierają inni użytkownicy.

Dopiero na następnym ekranie już po wyborze legendy pojawiają się prawidłowe. Koledzy również nie widza prawidłowej skórki legendy , która mam wybraną tylko widzą moją legendę w swojej skórce

XBOX 1

Czy ktoś ma również taki problem ?? 

Wiadomość 1 z 3 (238 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd w wyświetlaniu skórek legend na ekranie wyboru

Community Manager

Hej @OKDPOL1 @michaelpol90 

 

Opisany przez Was problem jest znany Studio Respawn, jednakże na tę chwilę nie jestem w stanie określić kiedy zostanie rozwiązany. Możecie śledzić progres w jego rozwiązaniu poprzez oficjalnego "Bug trackera" Apex Legends - tutaj.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (179 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd w wyświetlaniu skórek legend na ekranie wyboru

★★ Novice

Ja też tak mam, a to nie o to chodzi . . .tu chodzi o to aby się tym pochwalić bop przecież na kosmetyce ta gra zarabia. Jednak zastanawiam się czy to nie bardziej zabieg optymalizujący grę niż błąd Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (195 wyświetleń)

Dot.: Błąd w wyświetlaniu skórek legend na ekranie wyboru

Community Manager

Hej @OKDPOL1 @michaelpol90 

 

Opisany przez Was problem jest znany Studio Respawn, jednakże na tę chwilę nie jestem w stanie określić kiedy zostanie rozwiązany. Możecie śledzić progres w jego rozwiązaniu poprzez oficjalnego "Bug trackera" Apex Legends - tutaj.

Wiadomość 3 z 3 (180 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem