Apex powoduje zawieszanie się komputera

autor: smykoI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex powoduje zawieszanie się komputera

★★★ Apprentice

Witam serdecznie raz jeszcze,

Moje pytanie do pracowników EA: czy są jakiekolwiek plany naprawienia błędu DXGI_device_hung - który w późniejszym czasie na szczęście zniknął ale na jego miejsce pojawił się problem z zawieszaniem komputera Wink

 

Problem ten dotyczy nie tylko mnie tylko wielu graczy co widać głównie po forum w wersji anglojęzycznej. Błąd u mnie jak i u innych z czego czytałem pojawia się tylko i wyłącznie w Apex Legends. Walczę z nim już od roku z przerwą 2 miesięczną. Jedyna rzecz która "działa" to zmniejszenie fps do 60 i (tak bardzo to dziwne) zmniejszeniu odświeżania do 60Hz na monitorze. Drugą rzeczą to obniżenie maksymalnego poboru mocy karty do 70%. Te rozwiązania tylko zmniejszają częstość występowania błędu/crasha PC.

 

Moje specyfikacje:

Ryzen 5 2600

RTX 2060 GAMING OC PRO rev 1.0

Aorus B450 PRO rev. 1.0

G.skill TridentZ 3200Mhz 2x8GB

samsung 970 EVO PRO

Seasonic 550W focus+ GOLD

 

Temperatury nie przekraczają 62 stopni na GPU więc nie jest to problem przegrzewania się. Dołączam DxDiag.

Wiadomość 1 z 1 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem