Apex Legends - Ograniczony czasowo tryb SOLO

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Legends - Ograniczony czasowo tryb SOLO

[ Edytowane ]
Community Manager

Od 13 sierpnia przez dwa tygodnie (do 27 sierpnia) będziecie mogli zmierzyć się w oczekiwanym przez wielu trybie - SOLO! Więcej informacji wkrótce!

 

OPANUJ ARENĘ PODCZAS WYDARZENIA ŻELAZNEJ KORONY W APEX LEGENDS

 

 

Octane przejmuje miasto, tryb Solo ograniczony czasowo i wiele więcej czeka na arenie Apex.

 

 

W zeszłym miesiącu odpaliliśmy Sezon 2. Apex Legends: Elektryzująca Bitwa. Od tamtej chwili z przyjemnością obserwujemy, jak gracze walczą o zdobycie najwyższych rang w lidze, prezentują strategiczne zagrywki Wattson i wykorzystują nowe elementy otoczenia. Przez ten czas społeczność dostarczyła nam naprawdę wielu cennych informacji.

A to nie wszystko, co planujemy w tym sezonie! Dziś startujemy z wydarzeniem żelaznej korony. O wszystkim opowie wam Lee Horn, dyrektor ds. zarządzania produktami w Apex Legends. Twoja kolej, Lee.

 

Cześć!

Z tej strony Leeeeeee-RSPN. Mam dla was informacje na temat wydarzenia żelaznej korony.

 

TL;DR – czym jest wydarzenie żelaznej korony:

  • Tryb ograniczony czasowo – Solo
  • Octane przejmuje miasto
  • Weekend podwójnych PD dla najlepszej 5 i zwycięzców
  • Pakiet kolekcji żelaznej korony oraz sklep żelaznej korony
    • Rzut oka na zestaw pamiątek Bloodhound
  • Wyjątkowe wyzwania wydarzenia z darmowym łupem

Tryb ograniczony czasowo – Solo

Zgadza się, w końcu stawiamy pierwsze kroki z trybem dla pojedynczego gracza. Choć w Apex Legends skupiamy się na współzawodnictwie opartym na walkach trzyosobowych drużyn, to na pewien czas chcemy wam dać możliwość sprawdzenia rozgrywki Solo. Zawsze staramy się zapewnić odpowiedni matchmaking we wszystkich trybach, dlatego za wcześnie na stwierdzenie, czy rozgrywka Solo zostanie z nami na dłużej. Wszystko wyjdzie w praniu. Jak zawsze czekamy na wasze uwagi, więc śmiało – dajcie nam znać, co o tym myślicie.

 

Octane przejmuje miasto

Octane przejął część Królewskiego Kanionu i dokonał w nim kilku poprawek, które pozwolą mu bardziej rozwinąć pełne adrenaliny skrzydła. Sprawdź ścieżkę z trampolinami oraz krąg ognia, by eliminować wrogie oddziały z klasą. Stale szukamy nowych sposobów na przeniesienie części osobowości legend do mapy, a ta zmiana pozostanie w Królewskim Kanionie nawet po zakończeniu wydarzenia. Jeśli społeczności spodobają się takie urozmaicenia, swoje 5 minut z pewnością otrzymają w przyszłości także inne legendy.

 

 

Specjalny pakiet kolekcji żelaznej korony

Kolekcje wydarzenia w Apex Legends wprowadzają do Królewskiego Kanionu zestawy tematycznej, ograniczonej czasowo zawartości.  Otwieraj pakiety kolekcji żelaznej korony, gdzie masz 50% szans na epicki przedmiot oraz 50% szans na legendarny przedmiot z zestawu obejmującego 24 tematyczne przedmioty. W tych pakietach nie ma przedmiotów zwykłych, rzadkich ani duplikatów.

 

 

Stała pula łupów bez duplikatów oznacza, że jeśli odblokujesz 12 epickich przedmiotów i wciąż pozostaną jakieś do odblokowania, to przy otwieraniu kolejnych pakietów kolekcji żelaznej korony masz gwarantowany przedmiot legendarny.

 

Sklep żelaznej korony

Wydarzenie żelaznej korony wprowadza także nową walutę – korony – którą zdobywa się w wyzwaniach oraz z pakietów żelaznej korony. Korony można wydawać w sklepie wydarzenia ograniczonego czasowo, aby odblokować rzadką, epicką i legendarną zawartość, unikatową dla danego wydarzenia. 

Jeśli w trakcie wydarzenia uda ci się odblokować wszystkie 24 przedmioty z pakietu żelaznej korony, monety Apex pozwolą ci zdobyć zestaw pamiątek Bloodhound. Zestaw pamiątek Bloodhound wejdzie w skład standardowej puli pakietów Apex po zakończeniu wstępnego wydarzenia żelaznej korony.

Niewydane korony zostaną automatycznie zamienione na metale rzemieślnicze na koniec wydarzenia. Wszystkie pakiety żelaznej korony oraz sklep żelaznej korony są unikatowe dla tego wydarzenia.

 

Wyzwania wydarzenia z darmowym łupem

Wykonuj zadania podczas wydarzenia żelaznej korony, aby zdobyć dwa pakiety żelaznej korony, wyjątkowe odznaki tego wydarzenia oraz korony.

Weekend podwójnych PD dla najlepszej 5 i zwycięzców

Od 19.00 16 sierpnia do 19.00 19 sierpnia gracze zdobędą podwójne PD za uplasowanie się w najlepszej 5 oraz za zwycięstwa.  Ten bonus dotyczy poziomu konta oraz postępów w ramach przepustki bojowej.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia żelaznej korony znajdziecie w naszym FAQ. Jak zawsze jesteśmy wdzięczni za wsparcie i konstruktywne uwagi. Czekamy na was na Kresach!

Leeeeeee-RSPN

 
Wiadomość 1 z 2 (437 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends - Ograniczony czasowo tryb SOLO

★★ Novice
@EA_Kuba Event fajny, nawet solo nie najgorsze, ale nagrody a raczej ich cena są z kosmosu, zamiast zachęcić do kupowania tych skrzynek to uzyskali wręcz odwrotny efekt, mniejsze ceny w tym przypadku równałyby się z większym zyskiem ale widzę że pazerność nie zna granic a jak wiadomo również się na tym dwa razy traci.
Wiadomość 2 z 2 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem