APEX gra się losowo wyłącza i wraca do pulpitu tzw. CTD - bad_module_info

autor: KapkannPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: APEX wywala do pulpitu

★★ Apprentice

EA jak i developerzy sa zbyt zajeci robieniem nowych skinow i liczeniem kasy, nie ludzcie sie, ze to naprawia, te bledy sa od poczatku premiery i do tej pory nie bylo zadnych checi naprawy, 

NIE MA CO OCZEKIWAC OD EA

najgorsze studio jakie istnieje

Wiadomość 61 z 95 (1 543 wyświetleń)

Dot.: APEX wywala do pulpitu

★★★ Novice

U mnie problem się pogarsza, wcześniej było to raz na jakiś czas teraz praktycznie co chwilę...

Wiadomość 62 z 95 (1 528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra wyłącza się podczas meczu

★ Novice

Studio obecnie bada problem wyłączania się losowo gry, który ze wstępnych raportów dotyka głównie użytkowników kart AMD Radeon(seria RX/R9 itp.) - błąd bad_module_info.

Ok, mam Windowsa 7 oraz kartę Nvidia i u mnie również pojawia się ten błąd, razem z całą serią innych. Jak dla mnie wina leży po stronie EA.

Błąd ten występuje w różnych tytułach/aplikacjach i wskazuje na problem po stronie składowych systemu Windows 10

Spokojnie, podobno Microsoft wydał już oficjalną informację o tym, że kolejną odsłonę Windowsa dostosuje do gier EA Games. xDD

Serio, po tym jednym zdaniu można wnioskować, że ego EA i ich pracowników wyleciało poza układ słoneczny. Naprawdę? Poważna firma która wypuszcza pół gotowy produkt który sypie się jak domek z kart tłumaczy się winą po stronie systemu operacyjnego? To nawet nie jest śmieszne.

Wiadomość 63 z 95 (1 424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem: "bad_module_info" przestaje działać. APEX Legends

★★ Novice

Witam,

Szukam pomocy w rozwiązaniu problemu, gdy "bad_module_info" przestaje działać. Pojawia się on losowo, na początku, w środku lub pod koniec rozgrywki w Apex Legends z losową częstotliwością. Dodam, że wykonałem wszystkie kroki z tego poradnika. Warto nadmienić, że błąd nigdy nie pojawiał się w grach takich jak Fortnite, PUBG, CS:GO, gdzie podobno niektórzy też mieli z nim problemy. Może to problem grafiki, może jest uszkodzona? Sam nie wiem. Załączam DXDIAG. Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam,
nullizm.

Wiadomość 64 z 95 (1 412 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem: "bad_module_info" przestaje działać. APEX Legends

@nullizm 

Witaj 

Przeniosłem twój wpis do tego tematu w którym znajdziesz przydatne kroki.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 65 z 95 (1 407 wyświetleń)

Gra wyłącza się bez żadnego błędu

★★★★ Novice

Witam, mam problem z grą Apex Legends. Mianowicie gra wyłącza się co jakiś czas w trakcie meczu. Przy tym nie wyskakuje żaden błąd, ani komunikat, po prostu gra wyłącza się i wywala do pulpitu, szukałem rozwiązania lecz nigdzie nie udało mi się poszukać, proszę o pomoc ! Dziękuję.

Wiadomość 66 z 95 (1 267 wyświetleń)

Dot.: Gra wyłącza się bez żadnego błędu

★★★ Pro

@Marnoszkaa minimalizujesz grę do pulpitu podczas rozgrywki?

Wiadomość 67 z 95 (1 245 wyświetleń)

Dot.: Problem: "bad_module_info" przestaje działać. APEX Legends

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Informacja 

Studio nadal bada sprawę po ich stronie, analizując informację o błędzie (bad_module_info) i wyłączaniu się gry. Dodałem do głównego wpisu trzy nowe obejścia, które możecie sprawdzić (7, 8, 9) i dać znać czy zauważyliście poprawę. Dodatkowo jeśli macie możliwość pomiaru pamięci VRAM podczas rozgrywki (aplikacja typu MSI Afterburner itp.), sprawdźcie czy wartości nie podchodzą pod maksimum możliwości Waszej karty, wywołując wtedy błąd.

PS. Nvidia i AMD udostępniły niedawno nowe paczki sterowników, które warto również przetestować:

AMD 19.2.3

NVIDIA 419.17

:ealight_bulk: W przypadku nowych sterowników NVIDIA (419.17 i wcześniejszych serii 418.XX) u niektórych może występować błąd  DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG  wtedy radzimy powrót do wersji 417. 71

Wiadomość 68 z 95 (1 267 wyświetleń)

Crash

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Często crashuje mi grę, mam stałe 60fps podczas gry. Raz crashuje co 10 minut raz wcale podczas godzinnej gry. Przy crashu nie wyskakuje żaden komunikat po prostu grę wywala. Ktoś wie jak na to zaradzić? Podczas gry temperatura procesora do 60 a grafika do 70 stopni maxymalnie dochodzi. 

procesor Intel Core i5-4590CPU @ 3.30GHz, 8gb ram karta Radeon R9 270x series 2gb windows 7 

Wiadomość 69 z 95 (1 249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

houston mamy problem

★★★ Newbie

Odpalam sobie Apex legends

Wchodzę do gry

Za pierwszym razem się nie udaje wywala mnie 

Za drugim razem tak samo wywala do loby

I dopiero za trzecim razem mogę grać 

Mam tak cały czas 

Proszę o pomoc ♥

Wiadomość 70 z 95 (1 241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem