AKTUALIZACJA DOTYCZĄCA GLOBALNEJ ZMIANY CEN

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

AKTUALIZACJA DOTYCZĄCA GLOBALNEJ ZMIANY CEN

Community Manager

Informacje na temat nadchodzącej globalnej zmiany cen w Apex Legends.

 


Czołem, legendy!

Chcieliśmy was poinformować o zmianach cen, które zaczną obowiązywać od 1 czerwca 2023 roku. Co jakiś czas dokonujemy globalnego przewartościowania cen ze względu na zmieniające się warunki ekonomiczne. Postanowiliśmy dokonać zmiany cen w Apex Legends™.

Mimo że niektóre waluty nie odczują teraz zmian (USD, EUR, JPY, HKD, INR, UAH, AED, VND), ceny w innych zostaną zwiększone, a w jeszcze innych zmniejszone, by osiągnąć nasz cel wyważenia cen we wszystkich walutach. W przypadku walut, w których ceny wzrosną, nasz zespół ciężko pracował, by zagwarantować, że zwiększenie cen w Apex Legends będzie sprawiedliwe i dopasowane do warunków ekonomicznych.

Zmiana cen dotknie tylko transakcji gotówkowych w związku z zakupem monet Apex. Koszt zdobycia przedmiotów kosmetycznych w grze nie ulegnie zmianie.

Od 23 maja do 6 czerwca w grze będzie trwało wydarzenie „Poziom zagrożenia”. Biorąc pod uwagę to wydarzenie, jeśli planujecie kupić monety Apex w celu zdobycia przedmiotów z wydarzenia, miejcie na uwadze, że zmiana cen rozpocznie się 1 czerwca około godziny 11:00, a zakończy około godziny 19:00. W przypadku walut, które nie zostały wymienione, zajrzyjcie do swojego lokalnego sklepu lub na stronę HELP.EA.COM, by uzyskać więcej informacji.

Wiadomość 1 z 1 (979 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem