Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień"

autor: Ownedzior
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień"

★★★ Novice

Produkt: Anthem
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Pro
Wybierz swój region Europa
Czy byłeś/byłaś w trakcie ekspedycji kiedy pojawił się problem? Tak
Jakiego typu ekspedycję prowadziłeś/prowadziłaś kiedy pojawił się problem? Gra swobodna
Jaką nazwę nosiła Misja/ Kontrakt / Fortyfikacja?
Jaki był wybrany przez Ciebie poziom trudności? Trudny
Jakiego Javelina używałeś/używałaś kiedy pojawił się problem? Kolos
Z kogo składała się twoja drużyna Ekspedycji? Losowi freelancerzy
Gdzie pojawił się problem? Podaj proszę lokalizację w menu lub w grze. Wszędzie
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Opisz pokrótce napotkany błąd: Gdy zbieram Archiwa Arkanistow lub Gwardzistow nie zalicza mi ich w ogóle. Probowalem różnych poziomow trudności itp. Za to w bibliotece się pokazują. Uniemożliwia mi to wbicie ostatniego trofeum.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wystarczy zebrać Archiwa Arkanistow i zobaczycie ze się nie zbieraja, gra kupiona w ps store poprzez EA Access
Co się dzieje? Gdy zbieram Archiwa Arkanistow lub Gwardzistow nie zalicza mi ich w ogóle. Probowalem różnych poziomow trudności itp. Za to w bibliotece się pokazują. Uniemożliwia mi to wbicie ostatniego trofeum.
Co powinno się stać? Powinna wyskoczyć informacja po prawej stronie ze archiwa zostaly dodane a napisane jest 0/25

Produkt: Anthem
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Pro
Wybierz swój region Europa
Czy byłeś/byłaś w trakcie ekspedycji kiedy pojawił się problem? Tak
Jakiego typu ekspedycję prowadziłeś/prowadziłaś kiedy pojawił się problem? Gra swobodna
Jaką nazwę nosiła Misja/ Kontrakt / Fortyfikacja?
Jaki był wybrany przez Ciebie poziom trudności? Trudny
Jakiego Javelina używałeś/używałaś kiedy pojawił się problem? Kolos
Z kogo składała się twoja drużyna Ekspedycji? Losowi freelancerzy
Gdzie pojawił się problem? Podaj proszę lokalizację w menu lub w grze. Wszędzie
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 28.10.2019
Opisz pokrótce napotkany błąd: Gdy zbieram Archiwa Arkanistow lub Gwardzistow nie zalicza mi ich w ogóle. Probowalem różnych poziomow trudności itp. Za to w bibliotece się pokazują. Uniemożliwia mi to wbicie ostatniego trofeum.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wystarczy zebrać Archiwa Arkanistow i zobaczycie ze się nie zbieraja, gra kupiona w ps store poprzez EA Access
Co się dzieje? Gdy zbieram Archiwa Arkanistow lub Gwardzistow nie zalicza mi ich w ogóle. Probowalem różnych poziomow trudności itp. Za to w bibliotece się pokazują. Uniemożliwia mi to wbicie ostatniego trofeum.
Co powinno się stać? Powinna wyskoczyć informacja po prawej stronie ze archiwa zostaly dodane a napisane jest 0/25

Wiadomość 1 z 15 (2 256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&am

★★★ Novice
Witam po nowej aktualizacji która właśnie wyszła, od teraz dziala zbieranie Archiwów i osiągnąłem właśnie trofeum Pod każdy kamień. Za czym to idzie również zdobyłem platyne.

Zobacz w watku

Wiadomość 14 z 15 (3 210 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&qu

★★★ Novice

Ja z kolei na planszy nie mam nic, nie wyświetlają się runy (brak mi 1 szt do 50)i nie ma nigdzie danych ostatnie trofeum do platyny i doopa

Wiadomość 2 z 15 (2 247 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&am

★★★ Novice
@robroy23_06 Rozumiem że zebrales archiwa przed ostatnim updatem. Co z Runami to poki co nie mam problemu bo mam 48 póki co ale zalicza mi je normalnie. Z kolei Archiwa Gwardii lub innych juz nie... I to jest w sumie jedyne trofeum.
Wiadomość 3 z 15 (2 241 wyświetleń)

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&am

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Archiwa - brak 2 szt to najbardziej mnie wk.. run nie ma wcale na planszy 49szt i koniec nigdzie nie ma wspomagałem się nawet youtube bo myślałem że to ja nie potrafię ich znaleźć wszystkie miejscówki odwiedzono i nie wyświetla się ani jedna ale u ciebie przyjacielu jest kapeczkę inaczej ty je widzisz tylko gra ich nie zalicza a ja ich nigdzie nie mogę znaleźć lokacje w których powinny być są puste 

Wiadomość 4 z 15 (2 227 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&am

★★★ Novice
@robroy23_06 wczoraj specjalnie dobilem 50 Run i powiem Ci ze wbilem bez. Problemu bez żadnych tutoriali po prostu latalem po mapie i duzo znalazlem w jaskiniach. Jak wbilem 50/50 szukałem innych znajdziek i znalazlem Jeszcze 6 run po drodze. Ale mam dla Ciebie przyjacielu rozwiązanie Twojego problemu gra jest zbudowana pod wieloma względami i boje się nie wbije tej platyny lecz Ty tak, zrób nową postać i przejdz zadanie z Matthiasem i odblokuja Ci sie runy na mapie w nowej postaci. Licznkk znajdziek jest wspoldzielony. Ja chcialem spróbować ale mam buga jakiegos i nie umiem stworzyć nowego Pilota bo jak wchodze nim do gry to dostaje blad połączenia a na glownej postaci sie łączy. Żałuję po mału ze kypilem ea access....
Wiadomość 5 z 15 (2 200 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&am

★★★ Novice

Mam dwóch nowych pilotów i ni chuchu u mnie też chyba jakiś babol 😠

Wiadomość 6 z 15 (2 195 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&am

★★★ Novice
@robroy23_06 Wyrzuca Cie z gry po wyborze ustawień jasności głośników itp??
Wiadomość 7 z 15 (2 188 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&am

★★★ Novice

Nie dzieje się nic takiego mam tylko pustą planszę 

Wiadomość 8 z 15 (2 179 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&am

★★★ Novice
@robroy23_06 może to być spowodowane ustawieniami DNS ponieważ wziąłem konsole ze sobą na wyjazd służbowy i nagle moglem wejść do gry nowym pilotem. Ale zbierac tych dwóch znajdziek nie moge czyli Archiwów Arkanistow i Gwardzistow Frown
Wiadomość 9 z 15 (2 167 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze zbiorem Archiwów nieosiągalne trofeum "Pod Każdy kamień&am

★★★ Novice

Witaj - po ponownej instalacji gra niebywale mi muli(wczytywanie tekstur, powiadomienia brak dialogów) ale runy są za to cofneło mi progres archiwa gwardii z 23 na 11 co gorsza nigdzie nie ma danych ja już kurna nie mam siły😏 chyba dam sobie spokój choć to naprawdę flustrujące😠

Wiadomość 10 z 15 (2 153 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem