Dot.: utracono połączen

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

utracono połączen

★★★ Newbie

Product: FIFA 17
Platform:PC
What is your gamertag/PSN ID/EA Account name? SirKolek1
Which mode has this happened in? FIFA Ultimate Team
How often does the bug occur? Often (50% - 99%)
Can you tell us the date (MM/DD/YYYY) that you saw the bug? from 27.02.2017 until now
What time did you see the bug? (HH:MM AM/PM) from 19:00
What is your time zone? ECT - GMT + 1:00
Steps: How can we find the bug ourselves? read the description
What happens when the bug occurs? read the description
What should be happening instead? read the description

I'm in the game for Ultimate Team, playing himself, and after a while pops up a message: Lost connection to EA's servers verify that your cable ... Once I bought coinsy the one hand, the EA is orientated and got a warning. From temtej I have not bought coinsów only earned by trading cards training team +30.
And now the question: what to do? If the problem is related to the trade?

 

 

 

Wchodzę w mecz na Ultimate Team, gram sobie i po jakimś czasie wyskakuje komunikat : Utracono połączenie z serwerami EA sprawdź czy twój kabel ...  Raz kupiłem coinsy z jednej strony, to EA się zorientowało i dostałem ostrzeżenie. Od temtej pory nie kupowałem coinsów tylko zarabiałem przez handel kartami treningu zespołu +30 . I teraz pytanie : co robić ? Czy problem jest związany z handlem ?

Wiadomość 1 z 2 (177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: utracono połączen

Community Manager (retired)

Witaj @SirKolek1

 

Zwykle problemy z rozłączeniami nie są związane z ostrzeżeniami wysyłanymi przez zespół ds. przestrzegania zasad użytkowania naszych produktów. Jeśli w ogóle nie byłbyś w stanie zalogować się do FIFA Ultimate Team, to mogłoby wskazywać na blokadę konta. Jednak jeśli doświadczasz rozłączeń podczas rozgrywki, wskazuje to na problem z połączeniem.

 

Na początku bardzo prosiłabym, abyś wykonał kroki opisane w poniższych artykułach:

https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/connection-troubleshooting-basic/

https://help.ea.com/pl-pl/help/pc/connection-troubleshooting-advanced-pc/

https://help.ea.com/pl-pl/help/fifa/fifa-17/fifa-17-ports/

 

Szczególnie ważne jest otwarcie portów, ponieważ zwykle to one są przyczyną problemów z połączeniem.

 

Jeśli wszystko zawiedzie, bardzo prosiłabym, abyś wygenerował raport UOTrace i założył sprawę na stronie EA Help, aby przesłać go do nas. Pamiętaj, aby odpowiednio oznaczyć sprawę na EA Help, jako problem techniczny związany z połączeniem.

 

Koniecznie daj znać czy udało Ci się naprawić problem. Trzymam kciuki Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (138 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA