Dot.: Problem z pakietami bojowymi Battlefield 1

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Znikające Pakiety bojowe

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Otrzymałem dwa pakiety bojowe. Przy próbie ich otwarcia wyskoczył błąd połączenia z serwerem.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? NIe wiem
Co się dzieje? Po tym zdarzeniu pakiety nie są już widoczne

 

 

Wiadomość 1 z 6 (729 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z pakietami bojowymi Battlefield 1

★★★ Novice

Pojawił się problem z pakietami bojowymi. W menu głównym widnieje informacja, że mam nieotwarte pakiety bojowe, 2, (pierwszy ponadgabarytowy, drugi podstawowy). Kiedy przechodzę do otworzenia pakietów, jest błąd „nie udało się wczytać pakietów bojowych”, do tego z 850 złomu kupiłem 1 pakiet za 450 i wyzerowało mi złom.

Wiadomość 2 z 6 (726 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pakietami bojowymi Battlefield 1

Community Manager (retired)

@AlcatrazTbg @Basiorek148

 

Witajcie Panowie!

 

Przeniosłem wasze wpisy w jedno miejsce dla lepszej widoczności. Błąd o którym opisujecie był spowodowany chwilowymi problemami ze stabilnością serwera. Dzisiejsza konserwacja powinna naprawić błędy zgłaszane z Battlepackami oraz dodatkowo z brakującymi tzw. Scrapsami. 

 

Jeśli jednak macie nadal problemy z pakietami bojowymi radzimy aby:

 

  • zrestartować Origin oraz grę jeśli masz PC
  • w przypadku konsol radzimy odłączenie konsoli od zasilania na 2 min.

Pozdrawiam! Game controller

 

 

Wiadomość 3 z 6 (715 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pakietami bojowymi Battlefield 1

★★ Novice

Witam,

 

Mam podobny kłopot do powyżej opisanego. Otóż, zakończeniu walentynkowego wydarzenia, nie otrzymałem wynagrodzenia i zniknął mi jeden pakiet bojowy. Skontaktowałem się z pomocą techniczną i zostałem skierowany tutaj. 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 6 (696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pakietami bojowymi Battlefield 1

Community Manager (retired)

@Nevermore1818 

 

Czołem! 

 

Wybacz, że tak późno odpisujemy!   

 

Co do Walentynkowego DOG TAG (Nieśmiertelnika) to faktycznie było małe opóźnienie ze strony studia ale wszystkie osoby, które brały udział w misji społecznościowej i wykonały 6 "przytuleń" bagnetem wroga powinni już mieć na Swoim koncie wspomniany nieśmiertelnik.

 

Dlatego sprawdź proszę konto swojego żołnierza powinieneś już znaleźć swoją zgubę Wink

 

Jeśli z jakichś przyczyn nie znajdziesz nagrody za wydarzenie walentynkowe skontaktuj się raz jeszcze z naszym działem pomocy będą wstanie Ci pomóc. :eahigh_file:

  

Wiadomość 5 z 6 (675 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pakietami bojowymi Battlefield 1

★ Novice

Ten sam problem co kolega, tylko że pakietów było znacznie więcej, i wszystkie wcięło, tym bardziej restarty nic nie dał.

Wiadomość 6 z 6 (651 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem