W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 09/04/2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 23:45
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem. Nie posiadam demka, bo nie mam zwyczaju nagrywać, nie zrobiłem ss'a.
Co się dzieje? Gram sobie mecz, wygrywam 4:1. Końcowy gwizdek, Szpakowski coś tam plecie o wyniku. Wychodzę z meczu, wyskoczył komunikat " Fifa ( czy coś ) nie może odtworzyć Twojego rządania, proszę spróbuj ponownie " - jakoś tak. Pierwszy raz widzę taki błąd. Nie zrobiłem żadnego ss'a, bo myślałem, że to nic nie znaczący komunikat. Oczywiście mecz niezaliczony, po wejściu do FUT dostałem informację, że wzrósł poziom nieukończonych meczów etc. Rozumiem, jakby połączenie internetowe mi przerwało, czy jakby wyskoczył mi 'znajomy online' co powoduje zminimalizowanie i przerwanie meczu (czego nigdy nie zrozumiem). Ale błąd ewidentnie jest od Waszej strony. Liczę na rekompensatę. Pozdrawiam
Co powinno się stać? Zaliczyć mecz.

Gram sobie mecz, wygrywam 4:1. Końcowy gwizdek, Szpakowski coś tam plecie o wyniku. Wychodzę z meczu, wyskoczył komunikat " Fifa ( czy coś ) nie może odtworzyć Twojego rządania, proszę spróbuj ponownie " - jakoś tak. Pierwszy raz widzę taki błąd. Nie zrobiłem żadnego ss'a, bo myślałem, że to nic nie znaczący komunikat.  Oczywiście mecz niezaliczony, po wejściu do FUT dostałem informację, że wzrósł poziom nieukończonych meczów etc. Rozumiem, jakby połączenie internetowe mi przerwało, czy jakby wyskoczył mi 'znajomy online' co powoduje zminimalizowanie i przerwanie meczu (czego nigdy nie zrozumiem). Ale błąd ewidentnie jest od Waszej strony. Liczę na rekompensatę. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucenie po końcu meczu

Community Manager (retired)

@Szmiciu123 Witaj!

Opisana przez Ciebie sytuacja, znaczy tyle, że serwer nie otrzymał informacji od Ciebie przez łącze/dostawce o rozegranym meczu i dlatego widnieje u Ciebie jako niezaliczony. Czynników powodujących taki stan rzeczy jest wiele: począwszy od lokalnych (źle skonfigurowany antywirus, router) a poprzez problem na łączu (dostawca).  Jeśli takie sytuację zdarzają się z częstością 0% - 9% to znaczy, że należy to sprawdzić. Pomocne w tej kwestii okażą się kroki z naszego artykułu oraz kontakt z dostawcą. Zalecamy też przetestowanie obejścia z tak zwanymi publicznymi adresami DNS - Instrukcja.