Dot.: Rozłączono z serwerami EA

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rozłączono z serwerami EA

[ Edytowane ]
★★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Rozłączanie z serwerem
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wystarczy zacząć grę
Co się dzieje? Podczas gry nagle pojawia się kounikat o tym, że zostałem rozłączony z serwerami EA. Próbowałem odblokowywania portów, przełączenia na IPv4 lub 6 itp itd niestety bez rezultatu. Załączam zdjęcie oraz wynik z UOTrace
Wybierz swój region Europa

Rozłączanie z serwerami EA

Wiadomość 1 z 6 (914 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączono z serwerami EA

Community Manager (retired)

@PrezesZdzislaw Witaj! 

 

Wczoraj mieliśmy pewne potwierdzone problemy z serwerami głównie Titanfall 2 i BF3/BF4 (zostały zażegnane)  jednak serwery BF 1 działały bez zakłóceń. Jeżeli ten problem pojawił się niedawno spróbuj dodatkowo kroków zawartych w naszych artykułach pomocy:

 

 


 

Dodatkowo spróbuj takiego obejścia jak przełączenie w opcjach grafiki (Zaawansowane) trybu Directx 12 na Directx 11 (dotyczy tylko Windows 10). Zrestartuj grę i spróbuj się połączyć.

 

Przetestuj wyszukiwarkę serwerów i sprawdź czy to samo się dzieje jak łączysz się na serwery w Holandii i Irlandii. (flagi przy opisie serwerów) 

 

Powodzenia

Wiadomość 2 z 6 (902 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączono z serwerami EA

★★★ Newbie

Witam
Mam ten sam problem od 2 dni
Gra przeinstalowana,porty poustawiane ,zapora windows ustawiona.
Brak możliwości grania online tylko i wyłacznie singiel.

Proszę o pomoc Frown

p.s
Dostawca internetu neostrada

Wiadomość 3 z 6 (893 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączono z serwerami EA

★★ Novice

Tak się składa że wykonałem wszystke kroki które podałeś i niestety ale nic z tego Frown

masz może inne pomysły jak rozwiązać problem?

Wiadomość 4 z 6 (883 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączono z serwerami EA

Community Manager (retired)

@PrezesZdzislaw @pjolo

 

Witajcie!

 

Status serwerów zawsze możecie podejrzeć TUTAJ

 

W waszym przypadku prosiłbym abyście skontaktowali się z dostawcą i sprawdzili poniższą opcję:

 

"Sprawdź wersję protokołu internetowego (IPv)" gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje właśnie "Brakiem połączenia z serwerami Battlefield 1"  

 

Dlatego porozmawiaj ze swoim dostawcą usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6.

 

Jeśli powyższe kroki nie pomogą,  prosiłbym abyście przesłali wyniki testu UOTrace do naszego doradcy, który również sprawdzi Twoje konto.

Wiadomość 5 z 6 (876 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rozłączono z serwerami EA

★★ Novice

Mam IPv4 więc jest ok. Okazało się jednak (chyba) że problem leży po stronie dosrawcy. Mają mi na dniach przydzielić adres publiczny i sprawdzę czy jest ok.

Pytanie brzmi czemu tak jest tylko na bf1 a na żadnej innej grze (włączając nawet te na telefon) nigdy nie ma problemu i pingi są poniżej 10ms...

Wiadomość 6 z 6 (838 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem