Dot.: Problem ze sterowaniem podczas meczu. fifa17 PC.

autor: Kutzyk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem ze sterowaniem podczas meczu. fifa17 PC.

★ Novice

Produkt: FIFA 17
Platforma:PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Beny3101985
W którym trybie miało to miejsce? Sezony online
Jak często występuje ten problem? 100%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 12/03/2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM)
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia.
Co się dzieje? W menu oraz grach treningowych pad jak i klawiatura działa poprawnie tzn. sterowanie jest płynnie reaguje natychmiastowo czyli tak jak powinno być. Natomiast gdy wchodzę w jakikolwiek mecz czy to szybki z komputerem, sezony czy towarzyski sterowanie zanika, tzn. działa ale z bardzo dużym opóźnieniem przez co kompletnie nie można grać. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie lecz problem nie zniknął. Proszę o pomoc.
Co powinno się stać? Sterowanie podczas meczu powinno dzialac plynnie.

Witam.

W menu oraz grach treningowych pad jak i klawiatura działa poprawnie tzn. sterowanie jest, płynnie reaguje natychmiastowo czyli tak jak powinno być. Natomiast gdy wchodzę w jakikolwiek mecz czy to szybki z komputerem, sezony czy towarzyski sterowanie zanika, tzn. działa ale z bardzo dużym opóźnieniem przez co kompletnie nie można grać. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie lecz problem nie zniknął. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (2 672 wyświetleń)

Dot.: Problem ze sterowaniem podczas meczu. fifa17 PC.

Community Manager (retired)

@Beny3101985 Witaj!

 

Mieliśmy podobne zgłoszenie na forum i kroki przeze mnie zaproponowane pomogły. Więc zerknij proszę do tego wątku. Powodzenia :eahigh_file: 

 

Dodatkowo, jeśli opóźnienia sterowania pojawiają się tylko w meczach online, możliwe że coś się dzieje na łączu (opóźnienia tzw. wysoki ping) dlatego zerknij jeszcze na artykuł o poprawę stabilności połączenia

Wiadomość 2 z 4 (2 651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowaniem podczas meczu. fifa17 PC.

★★★ Newbie

Witam,

Mam podobny problem. Z tym, że problem występuje tylko w kwalifikacjach do ligi weekendowej. Przez chwilę jest ok, ale potem straszne opóźnienia.W innych rozgrywkach online jest normalnie.  Mam pada xbox one s. Skasowanie pliku konfiguracyjnego nic nie dało.

Wiadomość 3 z 4 (2 568 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem ze sterowaniem podczas meczu. fifa17 PC.

★★★ Newbie

Identyczny problem występuje u mnie i tylko przy meczach kwalifikacyjnych w innych trybach FUT i sezonach jest w porządku, podczas kwalifikacji fut sterowanie działa tylko przez jakies 34 sekundy na początku

Wiadomość 4 z 4 (2 532 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA