OD 15 MINUT WIDAĆ TYLKO SKŁAD PRZECIWNIKA I NIC WIĘCEJ!

autor: TonagoFull
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

OD 15 MINUT WIDAĆ TYLKO SKŁAD PRZECIWNIKA I NIC WIĘCEJ!

★ Novice

Produkt: FIFA 17
Platforma:PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? TonagoFul
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 02/04/2017 i wcześniej, nie pamiętam dokładnie tamtych dat.
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 19:50
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wystarczy wyszukać przeciwnika.
Co się dzieje? Pokazuje się skład przeciwnika, po czym gra się jakby freezuje, ale animacje są dalej i nic się potem nie dzieje. MUSZĘ, POWTARZAM, MUSZĘ wyłączyć całkowicie grę, bo nic innego nie zrobię, a potem mi po zalicza jako porażki.
Co powinno się stać? Powinno płynnie przejść do meczu, a tak się nie dzieje.

Nie mam żadnych plików. Chcę rekompensaty tych sytuacji, bo to nie jest pierwszy przypadek. Już to zgłaszałem, ale nikt nie podał mi rozsądnego rozwiązania, które może faktycznie pomóc. I tak nic nie zrobicie z moim bilansem. Jaja sobie robicie?! To już któryś przypadek i nic nie zostało naprawione. ŻĄDAM rekompensaty za to, bo to jest przegięcie, żeby płacić za grę 150 zł i dostawać produkt, w który nie można pograć, bo cały czas rozłącza z serwerów. WSZYSCY SIĘ NA TO SKARŻĄ, A WY NIC Z TYM NIE ROBICIE!!!!! Taka jest prawda, jeszcze raz powtarzam, żądam rekompensaty za poniesione straty...

Wiadomość 1 z 4 (454 wyświetleń)

Dot.: OD 15 MINUT WIDAĆ TYLKO SKŁAD PRZECIWNIKA I NIC WIĘCEJ!

Community Manager (retired)

@TonagoFull Witaj!

 

Na wstępie chciałem Cię poinformować, że na forum nie zajmujemy się przydzielaniem rekompensat tylko pomocą użytkownikom zgłaszającym problemy. Podobnie jak w innym wątku zacytuję Ci cześć odpowiedzi odnośnie działania połączenia w grze Fifa i dlaczego stabilne i sprawne połączenie po stronie użytkownika ma takie znaczenie:

 

 " .... istotną rzeczą, którą w tym miejscu trzeba wspomnieć to model połączenia w grze Fifa a mianowicie technologia P2P. Wspomniany model opiera się na połączeniu tylko między Tobą a drugim graczem i w momencie wyszukiwania zawodnika i ładowania jego składu przy niestabilnym łączu taka sytuacja jak opisana przez Ciebie może mieć miejsce."

 

Ponownie jak w sprawie danego użytkownika, tak w Twojej udaliśmy się z zapytaniem do naszych kolegów z działu pomocy. Przekazane przez nich informację z założonych tam spraw jasno mówią o problemie po stronie łącza. W raportach UO Trace, które z Twojej strony były wysłane zaobserwowano utraty pakietów rzędu 2% W tamtym czasie byłeś poproszony o kontakt z dostawcą. Dlatego jeśli nadal występują takie problemy, prosiłbym abyś ponownie się  z nim skontaktował. 

 

Jeszcze raz wracam do wspomnianego wątku o podobnym wydźwięku z prośbą o kontakt z dostawcą lub sprawdzenie na alternatywnym łączu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na nasze forum bądź do kontaktu tym razem z naszym polskim działem pomocy z nowymi raportami UO Trace

 

Jak zawsze pomocne kroki na poprawę stabilności połączenia znajdziecie TUTAJ.

Wiadomość 2 z 4 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: OD 15 MINUT WIDAĆ TYLKO SKŁAD PRZECIWNIKA I NIC WIĘCEJ!

★★ Novice

Potwierdzam mam ten sam problem, nie chcę rekompensaty chcę normalnej gry.

Wiadomość 3 z 4 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: OD 15 MINUT WIDAĆ TYLKO SKŁAD PRZECIWNIKA I NIC WIĘCEJ!

★★ Novice

Hallo jest tam kto ? Jak długo trzeba czekać aż ten błąd naprawicie, z internetem cały czas dobrze a gra "zawiesza" się na ekranie składu przeciwnika po czym zalicza mi porażkę i wyświetla że rozłączyłem się z internetem co nie jest prawdą, dlaczego nie ma reakcji z waszej strony na takie problemy ?

Wiadomość 4 z 4 (384 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA