Dot.: Niewyjaśnione zjawiska paranormalne.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Niewyjaśnione zjawiska paranormalne.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Produkt: FIFA 17
Platforma:PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? DaPi-kns
W którym trybie miało to miejsce? Sezony online
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd?
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM)
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zagrać lepszym składem od przeciwnika.
Co się dzieje? Dosyć często spotykają mnie niewyjaśnione zjawiska paranormalne. Otóż odkąd zacząłem grać w Ultimate Team zacząłem się często denerwować z powodu handicapa. Założyłem skład, miałem jakieś brązowe karty i w ciągu dwóch dni awansowałem z 10 do 5 ligi (ogrywałem składy X razy więcej warte od mojego, piłkarze przeciwnika biegali po boisku jak dzieci we mgle), ale po awansie do 5 nagle zacząłem wszystko przegrywać i spadłem o 3 ligi. Usunąłem skład i stworzyłem nowy i nadal było to samo. Obecnie mam skład założony pod koniec grudnia i od tamtego prawie w każdym meczu zachowuje się jak chory psychicznie człowiek ponieważ moi zawodnicy biegają jak ślepi. Mój Bellerin, który na zwykłej karcie ma 95 tempa wiele razy nie potrafił wyprzedzić/dogonić zawodnika, który ma 70 tempa (oczywiście karty kondycji daję co jeden/dwa mecze). Zawodnikami, którzy mieli podania ocenione na poziomie 80 nie mogłem celnie podać do drugiego zawodnika z drużyny, który oddalony było 5 metrów. Lukaku, który ma 82 strzałów nie mógł trafić 100% sytuacji, albo bramkarz lekkiego strzału po ziemi nie wybronił bo albo się nie rzucił albo zamiast rzucić się w stronę piłki to podskoczył jakby pika leciała w Niego z prędkością piłki uderzonej przez Roberto Carlosa. Oczywiście nie w każdym meczu tak jest, ale w większości (szczególnie jak mam lepszy skład od przeciwnika, albo moja drużyna została założona wcześniej od drużyny przeciwnika). Ostatnio nie mogę w ogóle awansować do wyższej ligi ponieważ w pierwszych dwóch meczach nie da się grać później kilka spotkań gładko wygrywam, ostatnie dwa/trzy mecze przegrywam jak brakuje mi 1 punktu do awansu, albo zwycięstwa. Na początku lutego (to był 3 luty bodajże) trafiłem na przeciwnika, który założył skład... w LUTYM TEGO ROKU i przez ten krótki czas awansował do 5 ligi składem wartym 3k coinsów... Na udział w FUT Champions też nie mam co liczyć bo odpadam albo w 1/8 albo 1/4. Tylko raz się udało mi zakwalifikować. Nie zawsze też biorę udział w kwalifikacjach ponieważ są jakieś głupie wymagania... jak ktoś nie ma coinsów i ma cały skład z Premier League i wymagane jest, żeby w składzie mieć minimum pięciu zawodników z Calcio A, a ktoś nie ma coinsów i nie ma zamiaru sprzedawać podstawowych graczy to nawet nie może podjąć się kwalifikacjom. Niby ten handicap to ma być balans w grze, żeby nowi gracze nie odchodzili, ale to jest niesprawiedliwe w stosunku do tych starszych graczy, którzy grają codziennie i poświęcili wiele czasu, żeby być na takim poziomie na jakim są, ale gra zobaczy, że jeden gracz ma słabszy skład i zacznie mu pomagać... chore. Jeszcze chciałbym dodać, że w wielu meczach przeciwnik ma kilka razy mniej strzałów, a mecz wygrywa. Ja nie mogę się wstrzelić w bramkę ponieważ bramkarz przeciwnika wyprawia takie rzeczy w bramce, że połączenie Neuera, Buffona, Casillasa, Ceche i Van der Sara by tak nie umiało. Gram w fifę ponad połowę swojego życia, ale w FUT od listopada ubiegłego roku i głupio mi się robi jak widzę takie rzeczy...
Co powinno się stać? Naprawienie tego.

 

 (edit: duplikat usunięto) 

Wiadomość 1 z 8 (1 133 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Niewyjaśnione zjawiska paranormalne.

Community Manager (retired)

@DaPi-kns 

 

W nawiązaniu do części technicznej Twojego wpisu radzimy na przyszłość o zachowanie wytycznych co do określenia tematu zgłaszanego błędu. Tematykę "niewyjaśnionych zjawisk paranormalnych" prosimy zgłaszać na inne fora poświęcone tym zagadnieniom! 

 

Co do treści zgłaszanego "błędu" jako,  że jesteś graczem, który zaczął grać w tryb FUT dosyć niedawno (listopad).  Chciałbym Cię poinformować co było wielokrotnie powtarzane na naszych innych  oficjalnych kanałach, że tzw. przez Ciebie "handicap" nie jest elementem gry Fifa czy trybu FUT. Nie istnieje skrypt, który jak to określiłeś uruchamia się z częstością "50% - 99%"  powodując że nagle przegrywasz!  Statystyki piłkarzy są oczywiście ważne ale to nie znaczy, że gracz z 95 tempa będzie biegał z piłką dookoła zawodnika z tempem 70, który nie będzie miał możliwości go dogonić. Jeżeli przegrywasz mecze z innymi przeciwnikami może warto byłoby do nich napisać dlaczego wygrali z Tobą w tym konkretny, meczu a może przydatne uwagi z ich strony pozwolą Ci ulepszać Twoje umiejętności czego Ci serdecznie życzę. Soccer ball

 

Jeżeli chcesz zgłaszać błędy wykryte w naszej grze Fifa 17 prosimy o zapoznanie się z naszymi wytycznymi szczególnie z pierwszą sekcją powitalną co do publikowania na forum. Aby zgłoszony raport o błędzie był widoczny dla innych graczy oraz wartościowy dla studia zawsze prosimy o rzetelny temat oraz o dołączenie zdjęcia ekranu, filmy lub dowolnych plików, które Twoim zdaniem mogą nam pomóc w zrozumieniu napotkanego problemu. :ealight_bulk:

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 8 (1 168 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Niewyjaśnione zjawiska paranormalne.

Community Manager (retired)

@DaPi-kns 

 

W nawiązaniu do części technicznej Twojego wpisu radzimy na przyszłość o zachowanie wytycznych co do określenia tematu zgłaszanego błędu. Tematykę "niewyjaśnionych zjawisk paranormalnych" prosimy zgłaszać na inne fora poświęcone tym zagadnieniom! 

 

Co do treści zgłaszanego "błędu" jako,  że jesteś graczem, który zaczął grać w tryb FUT dosyć niedawno (listopad).  Chciałbym Cię poinformować co było wielokrotnie powtarzane na naszych innych  oficjalnych kanałach, że tzw. przez Ciebie "handicap" nie jest elementem gry Fifa czy trybu FUT. Nie istnieje skrypt, który jak to określiłeś uruchamia się z częstością "50% - 99%"  powodując że nagle przegrywasz!  Statystyki piłkarzy są oczywiście ważne ale to nie znaczy, że gracz z 95 tempa będzie biegał z piłką dookoła zawodnika z tempem 70, który nie będzie miał możliwości go dogonić. Jeżeli przegrywasz mecze z innymi przeciwnikami może warto byłoby do nich napisać dlaczego wygrali z Tobą w tym konkretny, meczu a może przydatne uwagi z ich strony pozwolą Ci ulepszać Twoje umiejętności czego Ci serdecznie życzę. Soccer ball

 

Jeżeli chcesz zgłaszać błędy wykryte w naszej grze Fifa 17 prosimy o zapoznanie się z naszymi wytycznymi szczególnie z pierwszą sekcją powitalną co do publikowania na forum. Aby zgłoszony raport o błędzie był widoczny dla innych graczy oraz wartościowy dla studia zawsze prosimy o rzetelny temat oraz o dołączenie zdjęcia ekranu, filmy lub dowolnych plików, które Twoim zdaniem mogą nam pomóc w zrozumieniu napotkanego problemu. :ealight_bulk:

 

 

Wiadomość 2 z 8 (1 169 wyświetleń)

Dot.: Niewyjaśnione zjawiska paranormalne.

★ Novice

ZGADZAM sie! Ta gra poprostu przestaje byc zabawna! Mysle, że wile osób ma już dość. Fifa 17  to ostatnia za jaką zapłaciłem.

 

Wiadomość 3 z 8 (1 062 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niewyjaśnione zjawiska paranormalne.

★★★ Novice

Ciekawe jak się ma ten film to tego całego wątku:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cxokLexJsC0

Wiadomość 4 z 8 (1 013 wyświetleń)

Dot.: Niewyjaśnione zjawiska paranormalne.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Ta gra to najbardziej [edytowane] z którym miałem styczność, a zagrałem nawet pare razy w lola i w bfa, więc wiem o czym mówię.
W lidze weekendowej i w draftach przegrywam z [edytowane]. OD WRZEŚNIA nie przegrałem z LEPSZYM przeciwnikiem inaczej niż przez *. Bo co mi z tego, że mogłem przegrać z kimś lepszym, skoro on jakimś Kante strzelał mi hattricki z 30 metrów? : ")

Wiadomość 5 z 8 (990 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niewyjaśnione zjawiska paranormalne.

Community Manager

Hej @ProBotteD

 

Rozumiem, że niekorzystne wyniki mogą generować negatywne emocje, bardzo prosiłbym abyś w przyszłości przy redagowaniu swoich postów nie używał wulgaryzmów. Powtarzające się incydenty mogą zakończyć się blokadą konta, zgodnie z Regułami oraz Wytycznymi

 

 

 

 

Wiadomość 6 z 8 (903 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ma 93 tempa a przeciwnik 67 i mija mnie na szybkosc a stamine mam pelna

★ Novice

Ktorys mecz z zendu moj przeciwnik ma 67 tempa a ja mam 93 i mija mnie jak chce na szybkosci co jest grane z tym 

 

Wiadomość 7 z 8 (772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ma 93 tempa a przeciwnik 67 i mija mnie na szybkosc a stamine mam pelna

Community Manager (retired)

@fiju8611 Hej!

 

Przeniosłem Twój wpis do wątku, gdzie została wyjaśnione kwestia tempa. Jeśli uważasz, że gracz z którym rozgrywałeś spotkanie używał jakiś "dopalaczy" zawsze możesz go zaraportować, korzystając z instrukcji z naszej strony. 

Wiadomość 8 z 8 (759 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA