Jeśli nie hendicup to błąd gry !!!

autor: Ok4ss
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jeśli nie hendicup to błąd gry !!!

★★ Novice

Produkt: FIFA 17
Platforma:Microsoft XBOX One
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Ok4S
W którym trybie miało to miejsce?
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? od 2 tygodni to jest nagminne
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM)
W jakiej strefie czasowej mieszkasz?
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? teraz będę robił zdjęcia
Co się dzieje? Opisana niżej
Co powinno się stać? Powinno zostać poprawione

Dzwoniłem do EA Sports i Pan odesłał mnie właśnie na te forum. Zakładam nowy temat aby mógł obserwować go bez żadnego szukania (tak uzgodniłem z Pane z EA)

 

Gram w fife już spory czas, ale od jakiegoś czasu nie da się w to grać. Mój skład ma 86 gwiazdek i jak gram z przeciwnikiem który ma podobny skład do mojego to gra się znakomicie. Raz przegrywam raz wygrywam ale gdy przegrywam to czuje że chłop jest lepszy i lepiej gra ode mnie. natomiast wczoraj grałem z chłopem który nie przekraczał 79 gwiazdek. Strzeliłem mu jedną bramkę w około 10 minut i się zaczęło obrona w składzie Marcelo, Pepe, Ramos, i Montoya przestali grać. Rozbiegali się na boki jak woda dla Mojżesza. Chłop wbiegał bez zwodu samym analogiem w moją bramkę i walił hattricka jakimś chłystkiem. Griezman o wartości gdy go kupowałem warty był 200 000 coisów i na pustą bramkę bez bramkarza przestrzela z 5 metrów. Suarez po trybunie wali, a chłop z każdym strzałem strzela mi bramkę naprawdę zawodnikiem wartym może z 2000 coisów (hattricka). mecz również wczorajszy był po prostu kulminacją która zmusiła mnie do interwencji w EA. Gram sobie spokojnie przeciwnik nie dostaje nawet piłki i w końcu przeciwnik dośrodkowuje piłkę a mój zawodnik MODRIĆ przy wybiciu wali na swoją bramkę. TO NIEMOŻLIWE FIZYCZNIE Z TAKIEGO KONTA ZDOBYĆ BRAMKĘ (nie mam nagranego czego bardzo żałuję bo to zamknęło by usta wszystkim którzy nie wieżą że w fifie takie rzeczy się zdarzają. To nie koniec cyrku ze słabymi przeciwnikami bo podania gdzie mój zawodnik ma 92 podań gra piłkę do jego zawodnika. Przedwczoraj wypuściłem piłkę w polu karnym chłop wjeżdża wślizgiem mi w nogi piłka nawet nie była blisko i karnego nie ma.

 

Gra się tragicznie żadnej satysfakcji do tego dochodzi jeszcze system odłączania specjalnie neta gdy przeciwnik wygrywa jedną bramką bądź przegrywa w 15 minucie już 3:0. ja wtedy mam mniej coisów i zmęczonych zawodników. Żadnej satysfakcji z gry. Ciągle raportuje oszustów i kombinatorów i bez skutku.

 

P.S. Trzech moich kolegów zaprzestało gry w fifa 17 bo szkoda nerwów tak mi powiedzieli. Człowiek siedzi na aplikacji żeby zarobić na transferach jak najwięcej coisów buduje potężny skład żeby dojść jak najwyżej a tu przychodzi chłystek który nie umie dobrze grać i wali 3 bramki bez gry. Jeśli to nie HENDICAP to Błąd gry.

 

Ja umiem przegrać ale z kimś kto umie grać a nie z kimś gdzie moja obrona rozbiega się na boki a OBLAK najprostrzego podania nie przyjmuje. POZDRAWIAM I CZEKAM NA NORMALNĄ ODPOWIEDZ (POZDRAWIAM PANA Z EA MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE PAN ŚLEDZIŁ MÓJ TEMAT)

Wiadomość 1 z 5 (805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jeśli nie hendicup to błąd gry !!!

★★ Novice

Szkoda że nikt nie pisze na ten temat zaczęty. Ale skoro nikt nic nie pisze to raczej coś jest na rzeczy. Doczytałem się i obejrzałem parę filmów dostępnych na YOUTUBE i tam widać mnóstwo amonali piłkarskich w grze FIFA 17. Co prawda wszystko w językach zagranicznych. Po obejrzeniu i dalszej grze w FIFA 17  stwierdzić mogę że wspomaganie nowych i słabszych graczy jest w tej grze, ale rozumiem że nikt tego głośno nie powie. Od mojego ostatniego postu zacząłem wybierać sobie graczy i grałem w FUT tylko z zawodnikami którzy założyli klub dawniej niż ja. Co się okazało że z zawodnikami o podobnym składzie grałem jak równy z równym a z graczami którzy mieli około 80 gwiazdek (czyli słabszymi) po porostu przegrywałem bo moi zawodnicy się rozbiegają i źle podają.

 

P.S. Dla info osób z EA coraz więcej graczy rezygnuje z FIFA 17 ze względu na nieuczciwość FUT i dziwne zjawiska paranormalne.  Oczywiście cały czas mówię GŁOŚNO o wyłączaniu serwera żeby nie poddawać gry oraz o wyłączaniu po strzelonej bramce.

 

CZEKAM NA ODPOWIEDZ I POZDRAWIAM

Wiadomość 2 z 5 (779 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jeśli nie hendicup to błąd gry !!!

★★ Novice
Wiadomość 3 z 5 (773 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jeśli nie hendicup to błąd gry !!!

Community Manager (retired)

@Ok4ss Witaj!

 

Na wstępie dziękujemy za Twoje uwagi co do gry Fifa 17 i wizytę na naszym forum. Jeśli liczysz na konstruktywną dyskusję ze strony graczy i ich przemyślenia odnośnie rozgrywki to dobrze trafiłeś, bo od tego jest właśnie forum. Jednak zarówno na naszym  jak i na angielskich oficjalnych forach powtarzane było wielokrotnie, że "tzw. "handicap" nie jest elementem gry Fifa czy trybu FUT"  i jest to oficjalna odpowiedź, którą umieściłem w tym wątku. Co do zamieszczonych filmików podobne sytuację zdarzają się w prawdziwych meczach więc z mojej osobistej perspektywy Fifa bardzo dobrze odzwierciedla czynnik losowości podczas rozgrywki. 

 

Pozdrawiam i zachęcam do dalszej dyskusji na naszych forach poświęconych grze Fifa.

Wiadomość 4 z 5 (765 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jeśli nie hendicup to błąd gry !!!

★★ Novice
Dzięki za odpowiedź i przepraszam ze tak długo nie odpisywałem. Na jakiś czas rzuciłem grę fifa 17 i powrócił em do niej niedawno. Nie gram już w nią tak często ponieważ w dalszym ciągu twierdzę że nowym graczom jak to ty nazywasz losowość częściej sprzyja. Dla potwierdzenia moich slow od ostatniego czasu zacząłem grać z zawodnikami którzy założyli klub wcześniej niż 2016 rok, a przestałem grać z graczami z roku 2017/16. Okazało się ze mogę bez problemu awansować do 2 ligi online i z niej nie spadam. Zawodnicy którzy od dawna grają w fife mają podobne składy do mojego i tzw. Losowość przestała działać. Gwarantuje wam wole przegrać z graczem który porostu gra dobrze niż przegrać z takim do którego piłka sama leci.

P.S. EA Odix nie zrozum mnie źle ale wyobraź sobie sytuację gdzie EA Fifa mówi ze wspomaga losowoscią słabszych graczy. Przypuszczam że to byłby koniec Fifiy dla ludzi którzy wkładają na nią pieniądze i nocami handlują graczami żeby dorobić się niezłego składu. Nie chce mi się sprzeczne ze mam rację ale proszę sprawdzić moje wyniki po przerwie która zrobiłem sobie od fifa i zobaczyć jak mi szkół z graczami lepszymi.

Możemy sobie gadać ale w moich ustach hendicup a twoich losowość to nadal wspomaganie graczy nowych i założyciele fut powinni coś z tym zrobić bo real czy barcelona sporadycznie przegrywa z chlystkami a nie co drugi mecz. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz
Wiadomość 5 z 5 (730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA