FUT 17 awans do Div 1 bez kwalifikacji do WL

autor: gracz21
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FUT 17 awans do Div 1 bez kwalifikacji do WL

★★★★ Novice

Produkt: FIFA 17
Platforma:PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? gracz21
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 21/03/2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 22:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zagrać ostatni mecz w 2. lidze o mistrzostwo i zostać wyrzuconym z niego w trakcie.
Co się dzieje? Dzisiaj chciałem rozegrać finalny mecz o mistrzostwo 2. ligi. Był to mój ostatni mecz w tej lidze (wcześniej już zapewniłem sobie awans do wyższej ligi). W trakcie meczu zostałem rozłączony z serwerem. Po powrocie do menu głównego FUTa zauważyłem, że pomimo mojego awansu do 1. ligi nie otrzymałem kwalifikacji do najbliższej Ligii Weekendowej.
Co powinno się stać? Powinienem otrzymać kwalifikację do najbliższej Ligi Weekendowej.

Proszę o pomoc i w miarę możliwości o przyznanie brakującej przepustki do Ligi Weekendowej.

Wiadomość 1 z 4 (416 wyświetleń)

Dot.: FUT 17 awans do Div 1 bez kwalifikacji do WL

Community Manager (retired)

@gracz21 Cześć!

 

Na rozłączenia mamy bardzo przydatne kroki w naszym oficjalnym artykule na forum. 

 

Jeśli wywalczyłeś awans do 1 Dywizji a pomimo tego nie otrzymałeś dostępu do nadchodzącej Ligi Weekendowej, możesz skorzystać z naszego wniosku na stronie pomocy.

 

Wniosek o dostęp do Ligi Weekendowej!

 

Pozdrawiam :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 4 (402 wyświetleń)

Dot.: FUT 17 awans do Div 1 bez kwalifikacji do WL

★★★★ Novice

 @EA_Odix Dziękuję za odpowiedź. Złożyłem wniosek o przyznanie dostępu do najbliższej WL.

Wiadomość 3 z 4 (394 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT 17 awans do Div 1 bez kwalifikacji do WL

★★★★ Novice

@EA_Odix Zgłosiłem wniosek o przyznanie dostępu do WL, ale nadal w grze nie otrzymałem kwalifikacji.

Wiadomość 4 z 4 (377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA