FIFA Ultimate Team - wyrzucanie z serwerów POWÓD

autor: reacttsg
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA Ultimate Team - wyrzucanie z serwerów POWÓD

★★ Novice

Produkt: FIFA 17
Platforma:PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? reactus
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? weekendy
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) jak wyżej
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Uruchomienie trybu FUT Champions - nie jestem przekonany co do innych trybów online.
Co się dzieje? Znany wszystkim graczom problem - w okresie do ok. 30 minuty meczu: a) rywal opuszcza mecz przy wyniku 0:0, 1:0, 0:2 lub jakimkolwiek innym b) zostajemy rozłączeni Z SERWERÓW FUT, co skutkuje automatyczną porażką oraz wyrzuceniem do głównego menu gry. Otóż powód tego problemu jest chyba znany juz od FIFY16 - załadowanie błędnego stadionu u obu zawodników. Dla przykładu: Niedzielny mecz Ligii Weekendowej, gracz A ma ustawiony stadion El Grandioso, gracz B Old Trafford. Gracz a rozlosowany jest jako gospodarz, dlatego mecz powinien rozgrywać się na stadionie El Grandioso. Jednak podczas scenki przedmeczowej pokazany jest stadion Anfield Road. W okolicach 10 minuty gracz A dostaje komunikat o rozłączeniu z serwerami EA. Nie mam pojęcia na czym polega zależność którego zawodnika wyrzucą serwery. Jedno jest pewne, załadowanie błędnego stadionu do spotkania jest powodem bardzo wielu porażek (niekontrolowanych) w trybach online.
Co powinno się stać? Rozegranie meczu na stadionie gospodarza.

Niestety nie mam screenów z dnia wczorajszego, jednak sporo meczów zostawało rozgrywane na zupełnie innych stadionach, niż wybrany przeze mnie przy grze jako gospodarz.

Wiadomość 1 z 3 (3 335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA Ultimate Team - wyrzucanie z serwerów POWÓD

Community Manager (retired)

@reacttsg Witaj!

 

Jeśli w dalszym ciągu ten problem u Ciebie występuje to znalazłeś prawidłowe miejsce żeby to zgłosić.

 

Z mojej strony co mogę zaproponować celem wykluczenia błędów po stronie plików gry,  to spróbuj usunąć tzw. pliki profilowe a mianowicie:

 

Jak to zrobić:

 

Spoiler
  • Przejdź do menu głównego gry FIFA.
  • Przejdź do sekcji Konfiguracja.
  • Idź do PROFIL.
  • Idź do USUŃ
  • Z listy proszę usunąć wszystko za wyjątkiem: Zapisów KARIERY, ONLINE PRO , Ustawień osobistych oraz zapisów Drogi do Sławy
  • Wyłącz grę i uruchom ponownie

 

  • Dodatkowo spróbuj odinstalować grę i raz jeszcze ją zainstaluj.

 

  • Pomocne będzie też wykluczenie błędu po stronie połączenia dlatego zerknij TUTAJ

 


 

Jeśli jednak zgłaszany błąd się powtórzy i będziesz mógł go "odtworzyć" - prześlij nam proszę zrzut ekranu z załadowania błędnego stadionu!

 

Dla innych graczy, którzy mają podobny problem prosimy o wciśniecie przycisku "Ja też" co podbije wątek i pozwoli nam to zgłosić dalej do studia. 

 

Dodatkowo jeśli możecie również podesłać zrzuty ekranu bądź link do filmiku np. na youtube odtwarzający ten błąd stanowiło by to bardzo przydatną pomoc.:ealight_bulk:

 

 

Wiadomość 2 z 3 (3 286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA Ultimate Team - wyrzucanie z serwerów POWÓD

★★★ Newbie

Ten problem jest juz znany, powodem jest łacze które leci do serwerów EA (przez providerow takich jak Telia Soner SWE) pakiety są gubione a co za tym idzie EA serwer nie sa wstanie zczytać całkowicie danych i postąpić jak powinny.

Wiadomość 3 z 3 (3 256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA