Dot.: Bug w dzienniku w ukończonych misjach

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Bug w dzienniku w ukończonych misjach

★ Novice

Produkt: Mass Effect Andromeda
Platforma:PC
Jaką edycję gry posiadasz? Edycja Standardowa
Wersja pudełkowa czy Cyfrowa? Wersja cyfrowa
Opisz pokrótce napotkany błąd: W moim dzienniku w sekcji Ukończone Misje mam quest z pustym opisem i wykrzyknikiem, który powoduje, że mój dziennik cały czas ma wykrzyknik. Nazwa questa to "Zadanie: Badania nad Porzuconymi".
Jak często występuje ten problem? 100%
Wybierz swój region
Uruchom www.speedtest.net/pl Start - tester łącza i zamieść swoje wyniki: Pobieranie i Przesyłanie.
Jak nazywa się Twój dostawca internetu?
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? W załączniku zrzut ekranu dziennika.
Podaj model (nazwę) swojej karty graficznej - AMD/Nvidia NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Podaj ilość pamięci RAM w GB. 16

 W moim dzienniku w sekcji Ukończone Misje mam quest z pustym opisem i wykrzyknikiem, który powoduje, że mój dziennik cały czas ma wykrzyknik. Nazwa questa to "Zadanie: Badania nad Porzuconymi".

Wiadomość 1 z 4 (387 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bug w dzienniku w ukończonych misjach

Community Manager (retired)

Cześć @meliotta

 

Dzięki za dostarczenie szczegółowych informacji o problemie! Sama zmagam się z jednym z pustych terminali na Eos, który jest uparcie oznaczony wykrzyknikiem na mapie Angry

 

Wygląda to na trudności z synchronizacją danych, więc mam nadzieję, że następna łatka do gry naprawi oba nasze problemy.

 

Pozdrawiam i życzę dalszego przyjemnego eksplorowania Andromedy (oby z jak najmniejszą ilością bugów)!

Wiadomość 2 z 4 (366 wyświetleń)

Dot.: Bug w dzienniku w ukończonych misjach

★ Novice

Po patchu quest się naprawił, ale tak dla odmiany zbugował się Leksykon (wykrzyknik przy wpisie Plaga nie znika) i ogólnie żaden z wykrzykników przy Wyposażeniu, Dzienniku i Leksykonie nie znika. No cóż...

Wiadomość 3 z 4 (348 wyświetleń)

Dot.: Bug w dzienniku w ukończonych misjach

Community Manager (retired)

@meliotta

 

Ehh, te nieszczęsne wykrzykniki Disappointed

 

Cieszę się, że przynajmniej quest został naprawiony. Ze zbędnymi oznaczeniami wpisów w dzienniku będziemy dalej walczyć.

Wiadomość 4 z 4 (337 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem