Błąd dołączenia do gry

autor: ByRemiPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd dołączenia do gry

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 17
Platforma:PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? ByRemiPL
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 22/02/2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 21:10
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Moim dość częstym problemem w grze "Fifa 17" jest nie udane łączenie/ładowanie się gier.
Co się dzieje? W ostatnim czasie straciłem dość dużą ilość "monet" wydaną na mecze "draft', ponieważ już przy próbie rozegrania pierwszego meczu gra zatrzymywała się na "ładowaniu gry(przedstawiona drużyna przeciwnika) . Ostatnio stracone 'monety' wydane na "draft" - 21.02.2017 około godz 18.00-20.00). W załączniku umieściłem zrzut ekranu przestawiający moment gdzie gra się zatrzymuje, był to mecz z "sezon online"(tu tez często mam ten sam problem przez co tracę sporo punktów w lidze). Czy jest jakiś sposób na połączenie się z takim meczem czy pozostaje tylko zamkniecie gry (Alt+F4)? PS. Próbowałem w takich sytuacjach czekać na połączenie do gry nawet do 30 min ale bez skutecznie. Problem ten występuje czasami nawet do 30% rozgrywanych gier.
Co powinno się stać? Zwrot "monet"? Utworzenie przycisku "Odnów połączenie"/"wróć do istniejącej gry"(po restarcie gry)?

 

Wiadomość 1 z 2 (119 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd dołączenia do gry

Community Manager (retired)

@ByRemiPL Witaj na naszym forum!

 

W kwestii organizacyjnej na przyszłość prosiłbym abyś problemy natury połączenia, problemów uruchomienia gry czyli wszystkie bardziej techniczne aspekty umieszczał nie w dziale zgłaszania tzw. BUGÓW a w dziale Problemy techniczne. Dzięki High five

 

Co do rozłączenia, gra Fifa działa w oparciu o technologie P2P i dlatego w momencie jak jedna ze stron utraci połączenie gra będzie próbować je odnowić,  jednak w momencie gdy drugi użytkownik jest nieosiągalny sesja zostanie zawieszona właśnie na ekranie składu. 

 

Jeżeli taka sytuacja się powtórzy a rozumiem, że jest to szczególnie frustrujące w trybie Draft spróbuj wtedy skorzystać z naszego narzędzia aby odzyskać żeton Draft i wskoczyć na boisko raz jeszcze!

 

Wniosek o żeton Draft!

  

Radzimy zawsze każdemu graczowi w przypadku utraty połączenia o zapoznanie się z naszymi oficjalnymi krokami, które pozwolą Ci poprawić stabilność Twojego połączenia:

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (108 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA