Dot.: Titanfall 2 - gra zamarza bez powodu

autor: Roawwwwwr_
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Titanfall 2 - gra zamarza bez powodu

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Roawwwwwr_ Hej!

 

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, studio bada ten problem wraz z AMD, który właśnie dotyczy w szczególności użytkowników kart z serii R9 xxx. Na głównym forum koledzy proszą o zamieszczanie informacji o sprzęcie na którym błąd występuje według tam obecnego szablonu.   

 

Z dodatkowych rzeczy, które zostały zaproponowane celem sprawdzenia, znajdziesz jeszcze poniżej:

 

  • Spróbuj najpierw niedawno opublikowanych sterowników od AMD 17.7.2 wykonując czystą instalację (sam sterownik bez oprogramowania Radeon Live, Raptr Gaming itp.)

  • Zaktualizuj sterowniki od karty dźwiękowej (Realtek) oraz sieciowej (LAN) ze strony producenta płyty głównej

  • W opcjach dźwięku urządzenia wyjścia (obok zegara ikona głośności)  ustaw w opcjach Zaawansowanych => jakość dźwięku na 16 bit, 44100 Hz (CD Quality)

  • Odinstaluj wspomniane aplikację AMD jak Raptr/Gaming

  • W opcjach gry - ustaw według wytycznych poniżej:

    4354353343.PNG

  • Gra Titanfall 2 była tworzona wyłącznie pod Directx 11, więc spróbuj wymusić i tak jego użycie, poprzez wpisanie "-dxlevel110" we właściwości uruchamiania gry:

    43543533433.PNG

Powodzenia raz jeszcze! Fingers crossed 

 

PS. Jeśli pojawi się jakiś progres daj znać w tym wątku! Dzięki! 

Wiadomość 11 z 17 (628 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 - gra zamarza bez powodu

★★★ Novice

Już nie muszę restartować komputera, ale problem wciąż jest. Za każdym razem, jak odpalam Obronę Kresów, to trzymam kciuki, żeby wrzuciło mnie do końcówki meczu, żebym miał szansę dostać punkty.

Jakieś postępy w opracowywaniu solucji?

Wiadomość 12 z 17 (595 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 - gra zamarza bez powodu

★★★ Novice

witam wszystkich .

Mam pytanie czy tylko karty graficzne serii AMD mają problemy właśnie z tym błędem

Zmieniłem ustawienie do minimum i tak samo jak kolega wchodzę do gry obrona kresów i się modle by nie wywaliło błędu 0x887A0006

Najnowszy sterownik pod msi r7 370 4gb ddr 5 czysta instalacja dx i vc++

Czemu ten problem nie pojawiał się w SP tylko w MP na obronie kresów

Wiadomość 13 z 17 (581 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 - gra zamarza bez powodu

★★★ Novice

Witam , jestem ciekaw czy teraz wywali mi ten sam błąd .

Zrobiłem całkowity format komputera i czystą instalacje systemu i sterowników jak ściągnę grę

to dam znać czy dalej wywala ten wnerwiający błąd 0x887A0006

Wiadomość 14 z 17 (573 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 - gra zamarza bez powodu

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Przyjacielu serdeczny miałem dokładnie to samo co ty

 

 

Rozwiązanie jest bardzo proste przynajmniej w moim przypadku pomogło

mam słabszą kartę graficzną od niejednego wyjadacza gier na tym forum bo tylko MSI Radeon R7370 4GB ram DDR5

jedynie co trzeba zrobić zmienić ustawienia na domyślnie i wszystko zmienić na wysokie lub bardzo wysokie ustawienia i już nie będzie cie wyrzucać z obrony kresów

 

 

 

Wiadomość 15 z 17 (558 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 - gra zamarza bez powodu

★★★ Novice

Panie drogi, królu złoty, dziękuję za poradę, ale, niestety, mi nie pomogło.

Wiadomość 16 z 17 (552 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 - gra zamarza bez powodu

★★ Novice

xXxPrzemxXx mam pytanie bo mam ten sam błąd i twoje rozwiązanie działa ale mam strasznie słabą kartę graficzną i ten sposób działa tylko na domyślnych ustawieniach graficznych?

Wiadomość 17 z 17 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem