Titanfall 2 crashuje po bluescreenie

autor: TheBarht_123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Titanfall 2 crashuje po bluescreenie

★★ Novice

Witam, ostatnio grając w titanfall 2, mój komputer napotkał problem, najprawdopodobniej z kartą graficzną, pisało "TDR_VIDEO_FAILURE" po tym błędzie, titanfall za nic nie chce się odpalić, próbowałem wszystkiego, aktualizowałem sterowniki, naprawiałem przez origin, jedyne czego nie robiłem to reinstall, ale zbyt dużo czasu by to zajęło, i limitu, chyba jest ważne też to, że czasami zamiast zwykłego "program przestał działać" pojawia się Engine error, raz coś z VIDEO, a raz coś z teksturami tytanów, na internecie nie było wzmianki o takim czymś, ani nie było żadnych sensownych fixów, mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi? Spełniam minimalne wymagania, mam najnowszego DirectX, a gra dalej nie działa.

Wiadomość 1 z 4 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall 2 crashuje po bluescreenie

Community Manager (retired)

@TheBarht_123 Witaj!

 

Prosiłbym abyś zerknął do tego wątku na forum o podobnej tematyce i wykonał kroki tam zaproponowane. Mam nadzieję, że nie korzystasz z tak zwanego trainera do Titanfall 2, gdyż mieliśmy parę zgłoszeń gdzie ta aplikacja powodowała problem.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

 

 

Wiadomość 2 z 4 (476 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall 2 crashuje po bluescreenie

[ Edytowane ]
★★ Novice

zrobiłem wszystko tak jak powiedziałeś tam, sterowniki - najnowsze, zrobiłem z tą optymalizacją i nie mam żadnego trainera directX ogarnięte, tamto c++ też, wszystko poinstalowałem i nadal nic, gra nadal crashuje podczas ładowania. No i wyskoczył mi jeszcze nowszy błąd "Titanfall2.exe - błąd aplikacji Instrukcja spod 0xc19f05a5 odwołuje się do pamięci pod adresem 0x00000050. pamięć nie może być read."

Wiadomość 3 z 4 (464 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall 2 crashuje po bluescreenie

Community Manager

Hej @TheBarht_123

 

Sprawdź czy gra będzie działać prawidłowo po sprawdzenia systemu za pomocą kontrolera plików systemowych.

(jeśli kontroler wykryje jakieś błędy, będziesz miał możliwość ich naprawienia)

 

Utwórz również na komputerze nowe konto administratora i uruchom grę z jego poziomu. 

 

https://support.microsoft.com/en-us/help/13951/windows-create-user-account

Wiadomość 4 z 4 (376 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem