Dot.: TiTanfall 2 Crash

autor: Prz3mo36
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

TiTanfall 2 Crash

★★★ Novice

Witam serdecznie czy ktoś z obsługi EA jest w stanie rozwiązać problem z pojawiającym się komunikatem o crash-u gry

Przedwczoraj męczył mnie kod 0X887A0006 , dziś męczy mnie crash o teksturach użytych na tytanie oraz błąd 0X887A0005

System jest świeżo postawiony i ma wszystkie czyste świeże sterowniki ( DX, VC+++, karta AMD , i inne podczas instalacji nowego czystego systemu bez antywirusa )

Błędy pojawiają się najczęściej w obronie kresów .

Zwracam się o pomoc , ponieważ nie mogę w pełni korzystać z zabawy grając w grę Titanfall 2

P.S W załącznikach przesyłam screena błędu oraz DxDiag

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (517 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: TiTanfall 2 Crash

★★★ Novice

Nie trzeba  tak kombinować robić czyste rozruchy i wyłączać jakieś programy

Wystarczy to co napisałeś zmienić ustawienia

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (633 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: TiTanfall 2 Crash

Hej.

 

Często tego typu problemy powodują dodatkowe pogramy.  Na zrzucie ekranu widać, że używasz programu MSI Gaming. Prosiłbym abyś w miarę możliwości wyłączył go na czas gry.

Warto także wypróbować uruchomienia systemu w trybie czystego rozruchu. Więcej informacji o tym jak go wykonać oraz jak skorzystać z jego funkcji znajdziesz w poniższych artykułach.

Dodatkowo w TYM temacie na angielskim forum niektórzy gracze informowali, że podziałały poniższe kroki:

  1. Ustaw wszystkie ustawienia na ULTRA oraz włącz wszystkie możliwe funkcje graficzne.
  2. Włącz grę oraz ją zapisz.
  3. Wyłącz, a następnie uruchom ponownie grę.
  4. Przywróć swoje ustawienia graficzne.
Wiadomość 2 z 3 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: TiTanfall 2 Crash

★★★ Novice

Nie trzeba  tak kombinować robić czyste rozruchy i wyłączać jakieś programy

Wystarczy to co napisałeś zmienić ustawienia

Wiadomość 3 z 3 (634 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem