Problem w grze online

autor: rafalzielak3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem w grze online

★ Novice

Problem u mnie polega na tym, że gdy uruchomię "Graj" w trybie wyszukiwania łączy mnie z grą wczytuje mnie na mapę i nagle gra staje w miejscu od razu wyrzuca mnie do głównego menu i wyskakuje błąd o treści "Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem"

 

Za każdym razem tak się dzieje nie mogę w ogóle pograć przez online

Wiadomość 1 z 2 (1 029 wyświetleń)

Dot.: Problem w grze online

Community Manager (retired)

@rafalzielak3 Hej!

 

Na początek sprawdź obejście z naszej strony pomocy dotyczące właśnie najczęstszych problemów w grze Titanfall 2:

 

Problemy z wyszukiwaniem centrum danych

Kwestie techniczne | PC, Xbox One, PlayStation 4 | Centrum danych Do sytuacji dochodzi, gdy posiadasz kilka aktywnych adapterów sieciowych. Wyłącz wszystkie z wyjątkiem tego, którego chcesz używać. 

 

We wspomnianym artykule również znajdziesz przydatne kroki odnośnie samego połączenia, dlatego radzimy je prześledzić oraz w miarę możliwości otworzyć stosowne porty na routerze:

Captu5456153re.PNG

 

Jeśli problem nadal będzie występować prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi oraz zrzut ekranu o błędzie i menu główne z informacją o Centrum Danych. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (1 019 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem